Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Szerintetek közönsége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Szerintetek közönséges, ha egy nő nem hord melltartót?

Figyelt kérdés

Úgyis alig van mellem, ráadásul kényelmetlen.

Ti elvárnátok a barátnőtöktől, hogy viselje?


2017. okt. 7. 20:25
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van mellbimbója. Igen. De nem ugyan az a sajátom vagy egy másik férfié mint egy nőjét látni átütni a ruhán teljesen vagy csak kidomborítani azt.

Szerintem ti nők sem tudnátok tökéletesen figyelmen kívül hagyni, ha farmeren át domborodó farkakat látnátok a hétköznapokban. Ti máshogy álltok az ilyen dolgokhoz, de 100-ból 99 férfi megakad egy pillanatra az átütő bimbók láttán.


De úgy öltözöl ahogy akarsz. Ismerek nőket akiket ez egyáltalán nem zavar és nyugodtan járkálnak melltartó nélkül. Nincs ebben semmi rossz. A mell és a mellbimbó is ugyan olyan része az emberi testnek mint a fülcimpa. Sőt vannak akik a gyermeküket is nyugodtan szoptatják és akkor is kilátszik minden. Amiben megint nem látok semmi rosszat, igaz talán nem árt nem egy emberektől hemzsegő helyen megtenni ezt, ha akad kevésbé zsúfolt hely is.

2017. okt. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
77%

21 vagyok.

Ebben az esetben nem azt mondom, hogy azért ne menjetek melltartó nélkül férfiak közé, mert közülük sokakat beindítanak a látottak. Ez minden férfinak a saját dolga, nem nektek kell ezzel foglalkozni. Itt azt kell mérlegre tennetek, hogy titeket zavar-e a tudat, hogy tucatnyian bámulják a bimbóudvart a pólón át vagy a kitüremkedő bimbókat. Ha titeket ez nem zavar akkor nem látok több akadályt a melltartó elhagyására.

2017. okt. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
80%
19# Es ki nem szarja le, neked mi okoz szexualis izgalmat? A labfetisesek felizgulnak egy szep labfejtol, ettol meg nem fog mindenki csizmaban jarni nyaron, lol, pedig egy eleg gyakori fetisrol van szo.
2017. okt. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
59%
Engedd már el, elmondtam egy véleményt. A tiéd más, ok, vettük.
2017. okt. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 A kérdező kommentje:

#23 :DDD


Nem szoktam szándékosan átlátszó felsőket hordani, általában észre se lehet venni, hogy nincs rajtam melltartó.

Ez nem olyan, mintha E kosars bögyök himbálóznának a mellkasomon. Van két kis tenyérnyi kitüremkedés, aztán ennyi. Aki ettől elcseppen a nacijába, az a személyes problémája. Szerintem ilyenek elég kevesen lehetnek. Mindenesetre ha szoptató nőt láttok, gyorsan kapjátok el a tekinteteket.

2017. okt. 7. 22:50
 26/32 anonim ***** válasza:
Szexi. :)
2017. okt. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
23%

Én azt nem értem, hogy az A-B méretű mellekkel rendelkező nők miért hordanak melltartót, ha nincs funkciója.

A te esetedben sem lehet észrevenni. Ilyen mellmérettel lehetsz melltartó nélkül, senkit se fog érdekelni, még ha látják is, nem emiatt leszel vonzó, hanem az alakod és a kisugárzásod miatt. Nem fognak rákattanni a melleidre.

2017. okt. 7. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Ki a büdös francot érdekel, hogy kit izgatok fel az utcán. :D Úristen...
2017. okt. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
Ki mondta neked, hogy közönséges?
2017. okt. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Igénytelen, HA kilóg a ruhából vagy átüt a mellbimbó. Ergo megfelelő ruházatban szerintem egyáltalán nem probléma.


Amúgy férfiaknál is igénytelen, ha átüt a ruhán a mellbimbó. Arra találták fel a trikót...

2017. okt. 8. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!