Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a 30-as pasik akik tini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a 30-as pasik akik tini lányokra hajtanak, csak ágyba akarják őket vinni? Semmi komoly szándék ugye?

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 21:01
1 2 3
 11/28 A legrosszabb ***** válasza:
18%
A 25 éven aluli nők mind használati tárgyak, s az benne a poén, hogy saját magukat degradálják eldobható, egyszer használatos ronggyá.
2017. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem maximum a luzerekre hat ilyen erosen.
2017. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
68%
#11 Milyen ostoba vagy, ha azt hiszed a 25 valami csodaszám.
2017. okt. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül vsn aki komoly kspcsolatot akar .
2017. okt. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A legrosszabb ***** válasza:
38%
#13: Nagyjából utánakezd megjönni az eszetek, de az sem jellemző mindenkire.
2017. okt. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A legrosszabb ***** válasza:
36%
Jav.: utána kezd*
2017. okt. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:

9. Én csak sajnálni tudlak, hogy ennyire szerencsétlen ember lett belőled, hogy csak a befolyásolható fiatal tini lányoknál van potenciálod.

Az meg külön a te szegénységi bizonyítványod, hogy erre még büszke is vagy!

2017. okt. 7. 21:44
 18/28 anonim ***** válasza:
24%

#17

Honnan veszed, hogy csak tiniknél van potenciálom? Elég sok 30 körüli nőnek ugyanúgy bejövök, látom a nézésükön.

Jelenleg a tiniket hajkurászom mert bejönnek, ennyi. Sokuknak amúgy is sok szokott lenni a korkülönbség miután megtudják, hogy 30 vagyok mert elsőre nem néznek annyinak. Őket keresem így elég egyértelmű, hogy ők jönnek össze kisebb-nagyobb sikerrel, nincs ebben semmi konteó.

Érdekes ahogy ezt páran elképzelik itt.


Egyébként nem vagyok büszke semmire mert pont nem érdekel mások véleménye, nem számomra ismeretlen emberek elvárásai és nézetei szerint kell élnem az életem, bocs.

Egyébként meg a jelenlegi hozzáállásom a párkapcsolatokhoz sokkal inkább összeegyeztethető egy tinilány életvitelével. Míg egy huszonéves lány a listájával rohangál egyik férfitól a másikig mert keresi a tökéletest hosszútávra és egy 30-as nagy valószínűséggel élettársi kapcsolatban van mr. tökéletessel addig egy tini inkább él a mának, kalandozik és kevésbé érdekli a felelősség. Nekem sincs egyenlőre szükségem többre és ez így jó.

2017. okt. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
60%

11-es, kérlek, ha már itt vagy, meséld el nekem, hogy mi kell szerinted ahhoz, hogy egy 25 alatti nőre ne használati tárgyként tekints/illetve tekintsen a férfiak nagy része. Tényleg hálás lennék

21L

2017. okt. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:

19-es vagyok.

Egyébként sajnos nagyon ritkán van komoly szándék, ugyanis ebben a korban elvileg már családalapításon kellene gondolkodni egy férfinek, nem évekig kézenfogva sétálgatni, míg a tinilánynak ez kicsit később következik be.

Ettől eltekintve vannak szép és őszinte kapcsolatok amik hasonló felállásból alakultak ki, de ritkán.

Aki ebben a korban facér, annak vagy valami baja van, vagy nagy általánosságban esze ágában nincs komolyan akarni valamit is.

A harmadik kategória az u.ez a korosztály csak nős/családos, tinilányokra nyomulós, de az most offtopic lenne :)

2017. okt. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!