Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok a 30-as pasik akik tini...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a 30-as pasik akik tini lányokra hajtanak, csak ágyba akarják őket vinni? Semmi komoly szándék ugye?

Figyelt kérdés
2017. okt. 7. 21:01
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
72%
Én már nagyon kíváncsi lennék, hogy néz ki a 18-as válaszoló. Meg arra is, hogy ha ő 13-14 évesekkel fekszik le, meg a 20-30 éves nőknél is van esélye, akkor miért itt irkál állandóan? Miért nem a kis tinikkel, meg a többi nővel van, akik természetesen mind őt akarják? Vagy ez mind csak szándékos provokáció lenne, amivel az előnytelen külseje miatti sikertelenségét akarja kompenzálni?
2017. okt. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
27%

#21

Nem emlékszem, hogy bárhol olyat írtam volna, hogy 13-14 évesekkel fekszem le...

Számomra tini= 20 év alatti lány. Szóval egy 19 éves is tini, benne is van a szóban "teen"ager, azaz tizenéves.

2017. okt. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
5%

Jaguárról nem elképzelhetetlen, hogy kiváltsa a 18-30 éves nők érdeklődését, de ez csak az én véleményem.

31/f

2017. okt. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
83%
#22 Akkor elnézést kérek, ha félreértettelek. Én úgy vettem ki az egyik hozzászólásodból, hogy van tapasztalatod 13-14 éves kislányokkal. Nem bántani akartalak, szimplán tényleg érdekelt volna, hogy hogyan nézel ki. Mert sok válaszodból sajnos az elfojtott frusztrációd érződik át a női nemmel kapcsolatban. Ezért gondoltam, hogy esetleg inkább provokáció jellegűek a hozzászólásaid, nem pedig valós hátterűek. De ismét írom, tényleg ne haragudj! És köszönöm, hogy válaszoltál!
2017. okt. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
7%
13-14 évesekkel elég beteg dolog szerintem, a 13 évesért büntetnek is, de 16-19 évesek közt már vannak durva jó csajok.
2017. okt. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Mit jelent, hogy tini?


Harmincas pasiként már nem kezdek tinivel.


Egy átlag 18-25 közötti fiatal felnőtt nő elég gyerekes, nem sok mindent tudok elképzelni vele.


Ennek ellenére például találkoztam itt is, az életben is olyan 19, 22 és 25 éves lánnyal, akinek nagyon érett gondolkodása volt, élveztem a vele beszélgetést, a társaságát, simán el tudtam volna képzelni komoly kapcsolatot, mert felnőttek voltak.

2017. okt. 7. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Sunshinedoll ***** válasza:
61%

Ugye bizony.



Túljutottunk már azon, hogy az evolúcióra meg a DNS-re fogjuk azt, ha egy pasi egy manipulatív s-ggfej, szerintem :)

2017. okt. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
32%
Csak annyira cica, mint amennyire a menstruációs ciklus, és a hormonok miatt ha valaki egy hisztis, kibírhatatlan sárkány, vagy a DNS-re ha piszkosul el van hozva, “de nem tehet róla”, mert ilyen az alkata 😉
2017. okt. 8. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!