Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a ronda...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a ronda haveromat körberajongják a nők, csak azért mert van egy BMW-je?

Figyelt kérdés

Én akit meg elvileg jóképűnek mondanak, alig vesznek észre.

Tényleg ennyit számít egy kocsi meg némi költőpénz?


2017. okt. 12. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
egyeseknek számíthat. Nekem meg az ilyen nők nem kellenének ;)
2017. okt. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Honann veszed, hogy a kocsija miatt?
2017. okt. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Megkérem szépen, hogy ne tegyék bele a "NŐK" csoportba a bunkó, plázatöltelék kategóriát, amelyre annyira lihegnek a csávók. Köszönöm.
2017. okt. 12. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
3-assal vagyok
2017. okt. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Árulja mar el nekem valaki hogy mi a különleges ebben a 3 betűben? Kb minden 3.autó bmw magyarországon, iszonyat sok van belőle.. drága autó magyar pénztárcához viszonyítva,de egy nyugatinak meg sem rebben a szeme..szóval nem értem..
2017. okt. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
5-ös,ezt én sem értem,hogy mi olyan nagy szám egy bmw-ben,már lassan minden kicsit tehetősebb ember bmw-vel szaladgál. Unalmas már a három betűs taligátok gyerekek! :)
2017. okt. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez a "bmw-re izgulnak a csajok, brühühü"-dolog csak az életképtelen, sörhasú, korpásodó bajszú, szüzike nyakszakáll puhapötsök képzeletében létezik. Nem azért, de a haverjaim/barátaim közül egynek sincs béemvéje, viszont néhány kivétellel mindnek van barátnője.

(Ja, nekem sincs bmw-m, sőt, jogsim sem. Mégsem okozott soha gondot a csajozás.)

2017. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

600 ezerért hozott be a hülye gyerek részletre egy fos bmw-t? Nagy ügy, de alkatrészre már nincs pénze.

Most csináltattam meg a fürdőszobámat,400 ezer volt az össz költség. (ja és valamit én csináltam benne)

2017. okt. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!