Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Más sem érti az itteni abszurd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más sem érti az itteni abszurd logikát?

Figyelt kérdés

Ha egy nő plasztikáztat, szíve joga, hiszen az ő teste, azt csinál vele, amit akar, senkinek sincs joga elítélni.

Ellenben a smink az ördögtől való, hisz megváltoztatja a kinézetet. Viszont az a nő, aki kevesebbet ad magára,nem sminkel, ritkán vesz ruhát, az már megint igénytelen.

A mű nők senkinek sem kellenek, de ha kérdést ír ki valaki a tökéletes nőről, az minimum luxusprosti, de lagalábbis úgy néz ki, az a nő viszont. akinek kettőnél több partnere volt, ássa el magát.

A szép nő valahogy így néz ki:

[link]

nem számít, hogy ott virít rajta a vakolat.

Amikor meg látnak egy átlag feletti smink nélküli nőt

[link]

akkor záporoznak az olyan kérdések, hogy mik azok a foltok a szeme alatt, miért nem alszik, és biztos, hogy azért ilyen a feje, mert drogozik


Most akkor csak én nem bírom követni?


2017. okt. 12. 22:13
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarsz mindenkinek megfelelni? Mindenkinek más jön be.
2017. okt. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Nem akarok én megfelelni, én csak megérteni akartam. De már feladtam.
2017. okt. 12. 22:34
 13/22 anonim ***** válasza:
88%
Itt annyi rosszindulatú ember van, hogy én már ki se írok kérdéseket, mert csak lehúzzák az ember hangulatát a negatív kommentekkel...ott kötnek beléd, ahol lehet. Szóval az ittenj pasik véleményére egyrészt ezért se adj, másrészt a többség tényleg olyan, aki örülne, ha egy nő egyáltalán szóbaállna velük, nemhogy még olyanok, mint a képen vannak...álmodik a nyomor, de a kritika megvan.
2017. okt. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A legrosszabb ***** válasza:
41%

1. Miféle abszurd logikáról beszélsz? Ha a mindenkinek tetsző tökéletes cicijeit megműtteti egy ostoba liba, mert ő nagyobbat akar, az logikus? Fail. Tök logikus, mert ostoba.


2. Az én értelmezésemben meg sem közelíti egy plázacsótány luxuslotyó a tökéletes nőt.


3. Akinek sok párkapcsolata volt előttem, arra nyilván gyanakodni fogok. Vagy sorozatosan szarul választott, azaz midig beleesett ugyanabba a hibába, vagy egyszerűen annyira értéktelen, hogy senki nem akar elköteleződni mellette hosszabb távon.


4. A volt barátnőim, amikor smink nélkül ébredtek mellettem reggel, már attól felállt a farkam. Karikás csíkszemek, kócos hajszerkezet, ütött-kopott pizsama... akkorát szeretkeztünk ébredés után, összedőlt a ház is. Számított, hogy semmi manipulatív smink, csecsebecse, gönc nem volt rajtuk? Semmit!


5. "... záporoznak az olyan kérdések, hogy mik azok a foltok a szeme alatt, miért nem alszik..." Na most én meg pont ezekre vagyok begerjedve. Valahogy megveszek a táskás, megviselt, kialvatlan barna szemekért. Problem?

2017. okt. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
77%
#15 na, pont az ilyenekről beszéltem :D:D
2017. okt. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
73%

Már nekem is feltűnt. :DDD

Mondjuk a sok szüzes, "25 éves vagyok, de nem merek megszólítani egy nőt" típusú kérdések után ne várd, hogy érdemben válaszoljanak.


22/N

2017. okt. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Fú de szép a második képen látható lány. :O


Amúgy szerintem itt sokszor csak provokálásból írogatnak ilyeneket, én úgy vágtam le, a legtöbb ide író elkeseredettebb (no offense) férfi-fiú visszafogottabb lányt keres.

2017. okt. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

Sem itt, sem máshol nem látom ezt a logikát!

A legtöbb férfi, még az itteniek is, egy tök átlagos lányt akar magának, akiben mégis van valami plusz!

Ezek amiket írtál hulyesegek!

2017. okt. 13. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Első csajszi nem kellene, max. 1 éjszakára, második lány nekem nagyon bejön, és szerintem alig akadhat férfi, akinek ne tetszene. Egy gramm smink se kell rá, így jó ahogy van...
2017. okt. 13. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

"Más sem érti az itteni abszurd logikát?"


Feltehetően abba a szokásos tévedésbe futottál bele, hogy a férfiak totál egyformán gondolkodnak. Holott nem. :)

Az egyikünk leír valamit egy kérdésre, a másikunk leír -

egy egészen más szemléletmódból - valami mást egy másik kérdésre, te meg összezavarodsz és logikát kérdezel. Nincs itt semmiféle logika - keverés van. Ennyi az egész.


De azért lássuk:


"Ha egy nő plasztikáztat, szíve joga, hiszen az ő teste, azt csinál vele, amit akar, senkinek sincs joga elítélni."


No, ebben az egy kérdésben azért elég egységesen természetespártiak a fickók, de persze ez sem úgy igaz, ahogy a legtöbb ember leveszi.

Valójában ugyanis minden pasas úgy favorizálja a természetes didkókat, hogy az azonos minőségű plasztikot veti össze az azonos minőségű természetessel. És hát persze úúúúgy naná, hogy a természetes a nyerő!

(Azt az esetet meg amikor az eredetileg csúnya/kiábrándító/lehangoló mellet hasonlítjuk a széppé plasztikázottal, már egészen más lenne a leányzó fekvése, ugye...)

Azt a részt meg már nem is firtatnám, hogy az ilyen "azőteste"-típusú liberális PONTOSAN UGYANÚGY dönt és ítélkezik, mint bárki más - legfeljebb nem köti az orrodra az ítéletét, hanem hóttegyszerűen téged/nem téged választ.


"Ellenben a smink az ördögtől való, hisz megváltoztatja a kinézetet."


Nem szeretjük, ha a képünkbe hazudnak. Ez van. A smink: hazugság.


"Viszont az a nő, aki kevesebbet ad magára,nem sminkel, ritkán vesz ruhát, az már megint igénytelen."


Ez szerintem a nők véleménye - esetleg a páwáké, de azok meg nem férfiak. ;)

Kinek mire futja, az a kérdés.

SzVSz amíg szappan és meleg víz van, de főleg egészség és jókedv... addig bármelyik nő lehet szép.


"A mű nők senkinek sem kellenek, de ha kérdést ír ki valaki a tökéletes nőről, az minimum luxusprosti, de lagalábbis úgy néz ki"


Tudod... aki csak szexuállis jeleket ad, azt csak szexuális objektumként fogjuk kezelni, és csak megdugjuk (ha tehetjük). Aki mást is "tud", azt meg máshogy.


"az a nő viszont. akinek kettőnél több partnere volt, ássa el magát."


Az a nő kérlek, amelyiknek (nem kettő azért, hanem egy kicsivel több) túl sok kapcsolata is volt, az egyszerűen nem tud párt választani. Tehát a párkapcsolat szempontjából ő egy emelkedő kockázati tényező.

(Ha "komolyból" volt sok, akkor ezért. Ha "komolytalanból", akkor meg ezen felül még kötődésre is képtelen. Brr...)


"nem számít, hogy ott virít rajta a vakolat."


Számít... épp csak azt hiszi a pasas, hogy ez a csaj tán mégsem romlik annyit, ha lemossa magáról a sminket. És hát azt a sminket erre is találták ki.


"Amikor meg látnak egy átlag feletti smink nélküli nőt..."


Jó... hát EBBEN azért már tényleg a savanyú a szőlő effektus dolgozik (SzVSz), mert ez a lány biza nagyon szép.

2017. okt. 13. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!