Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek igaz az, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igaz az, hogy a sebészek, de úgy általában az orvosok hűtlenek lesznek? Van olyan orvos ismerősötök, aki boldog és kiegyensúlyozott házasságban él a szakmájában kínálkozó lehetőségek ellenére?

Figyelt kérdés
Elég sok alkalmuk van félrekacsintani, ha azt vesszük sok fiatal, csinos nővérke, medika, páciens, hozzátartozó, stb kínálkozik egy orvosnak. Van olyan aki egy az egyben ezt visszautasítaná a szeretett nőért? Vagy csak ideid-óraig működik ez?

2017. okt. 15. 11:36
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
83%
9* Te.
2017. okt. 15. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Egy fiatal sebész dokiról van szó, aki szemet vetett rám, annak ellenére hogy felesége van. Ő, mint olyan, nagyon imponál nekem, de ha a felesége mellett ezt csinálja, akkor inkább nem lennék a felesége. Általa betekintést nyerhettem a sebészek életébe, és egy sem akadt közöttük, akinek nem volt viszonya/i vagy kalandja valamelyik szakmabelivel. Az idősebb korosztály MÁR elvált, a fiatalabbak feleségei még bírják a dolgot.
2017. okt. 15. 12:07
 13/19 anonim ***** válasza:
100%
Èrtem. Gondoltam, hogy ilyen dologról van szó. Az sem mindegy, hogy volt e már hasonló esete. Tehát, kikezdett e valamelyik munkatársával, betegèvel. Sokat elárulna a jellemèről ha erről lenne információd..
2017. okt. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
Az viszont igaz, hogy sok alkalmuk lenne. Van pár doki ismerősöm. Termèszetesen erről a dologról nem beszèlünk. De engem is èrdekelne...
2017. okt. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

8 éve házas, 5 évig volt viszonya egy kollégával. ez alatt született két gyereke a "szeretett" nőtől, akik 4 és 3 évesek.

Most kezd felébredni,hogy elcseszte amiért fiatalon nősült és elvette az első szerelmét.

Most viszont én,az állítólagos álomnő, komoly gondolkodóba ejtettem, 3 hónapja teper, és próbál érzelmileg behálózni, bár engem ez az egész inkább kiábrándít,mint felvillanyoz.

2017. okt. 15. 12:24
 16/19 anonim ***** válasza:
91%
Nagyon sok orvost ismerek. Van 1-2 hűséges köztük. De a legtöbb minden lehetőséget kihasznál.
2017. okt. 15. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
79%
Elèg lehangoló vèlemènyek az orvosokról.
2017. okt. 15. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
91%

Ahány orvost ismerek közelebbről mindegyik hűtlen. 5 férfit ismerek, az egyikükkel volt szeretői viszonyom. Akkor nem tudtam,hogy házas,de később kiderült,hogy az ráadásul az asszonynak előadja,hogy mennyire szereti.. :D

De alapvetően nem egyszer volt,hogy kórházban várakozás közben láttam ahogy flörtölget egyik másik orvos a nővérekkel. Velem is kezdtek már ki orvosok vizsgálat közben.

Hogy 130 e a keresete egy orvosnak? Ugyan melyiknek és hol?? Akiket ismerek mármint szakorvosokról beszélek azoknak annyi pénze van,hogy azt sem tudják mit kezdjenek vele.

Van egy orvos aki 40 éves és még mindig nulla gyerek,nincs feleség. Nagyon csúnya külsőleg,de egy zseni és olyan elismert lett a szakmában annyifele vállakozott,hogy most a vagyona hatalmas lehet,na szóval erre a minap látom,hogy lett barátnője egy gyönyörűszép nővér :Dd

Egyébként a témához még annyit,hogy mindegy ,hogy orvos itt a lényeg azon van ,hogy a munkájából adódóan rengeteg új emberrel imserkedik meg,sok impulzus éri ,mint pl egy pincért akik szintén a megcsalási lista dobogóján szerepelhetének. Szóval ők azért hűtlenek,mert túl sok inger éri őket és akinek nincsenek szikla elvei,hogy ő már pedig hűséges lesz minden körümények között az bizony megteszi,ha lehetősége adódik rá. Magyarul az emberek 80%-a hűtlen lenne és hűtlen,ha van rá lehetősége és ott egy talán jó esetben 20% akiknek vannak elveik, nem lépnének félre.

2017. okt. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
43%
Ezek szerint a nők csak a beosztásuk miatt fekszenek le és mennek hozzá a férfiakhoz?
2017. okt. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!