Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akarhat tőlem valamit az orvos?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akarhat tőlem valamit az orvos?

Figyelt kérdés

Vizsgálat (nőgyógyászati uh) közben, hogy lássam a monitort, kicsit megmozdultam, mire konkrétan a fenekembe csípett azzal, hogy maradjak nyugton, mert különben így járok.

Amúgy is közvetlen velem (jópár éve járok már hozzá), többször a kezemhez ér, átkarol. De egészen eddig azt gondoltam, hogy inkább csak baráti a dolog.

Nekem szimpatikus, bár kicsit idős, de sármos a doki. Amennyire hallottam, nem túl jó a házassága.


2017. aug. 23. 15:01
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Az engedelyet veszitene el, ha vizsgalat kozben elkezdene kozeledni hozzad. Tehat egy csipesbol ne erre gondolj.
2017. aug. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
66%
Lehet ott forgatják a Rocco 213-t.
2017. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
50%
Azért rossz a házassága, mert szexuálisan zaklat kiszolgáltatott nőket.
2017. aug. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Nem éreztem magam kiszolgáltatottnak, sem zaklatva.

Csak hirtelen nem tudtam mire vélni ezt a megnyilvánulást.

2017. aug. 23. 15:16
 5/16 anonim ***** válasza:
74%

Meztelenül kitárulkozva feküdtél előtte abban bízva, hogy szakmailag megfelelően bánik veled és az orvoslás szempontjából vizsgál meg, ehelyett férfiként simogat, fogdos és csípked.

Ha csúnya lenne már feljelentetted volna, de mindegy.

2017. aug. 23. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
43%
Létezik olyan férfi nőgyógyász, akinek jó a házassága? Nem lehet könnyű az asszonynak otthon, mikor férje egész nap puncikban matat, meg fenekeket csípdes...
2017. aug. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Értem, köszönöm a válaszokat. Ezek szerint ez már túl ment bizonyos határon. Én nem éreztem annak, csak kicsit meglepett a közvetlenség.

A nőgyógyásznál sem érzem jobban feszélyezve magam, mint mondjuk a szemészeten vagy a fogorvosnál.

2017. aug. 24. 10:58
 8/16 anonim ***** válasza:
81%

Ez sok.Az enyém csak azon vigyorgott egyszer, hogy amikor leszálltam a vizsgálóágyról rátapadt a fenekemre a papír.Nekem ez is kellemetlen volt.

Különben sok nőgyógyász impotens vagy legalábbis merevedési gondokkal küzd, vagy csak az extrém szex izgatja fel.

2017. aug. 25. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Teged hulyere vesznek. Ilyet nem csinalhat egy orvos. Ez zaklatas. Eleg megalazo,h ezek utan meg kezdenel vele.


En keresnek egy masik nogyogyaszt.


Mindennek megvan a helyes es ideje. Ez az orvos az orvosi etikat serti meg.


N

2017. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat. Elgondolkodtatóak a vélemények.
2017. aug. 25. 12:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!