Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az normális, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális, hogy a barátom mellett egyre kevesebb igényem van más emberekre?

Figyelt kérdés

Régebben mindig csomót beszélgettem/találkoztam magamhoz hasonló, magányos és lelkisérült emberekkel, de az utóbbi hetekben kezdem úgy érezni, hogy egyre kevésbé van szükségem rájuk, és a kölcsönös panaszkodásainkra. Mert előrefelé szeretnék haladni az életemben, a céljaim felé, és ez csak lehúzza a hangulatomat. Másrészt egyre inkább úgy érzem, hogy egyedül is képes vagyok megoldani a bajaimat.


A barátom mellett rájöttem arra, hogy ő az, akivel a legjobban érzem magamat. Ő minden egyes embert képes pótolni egy személyben. És mióta együtt vagyunk, egyre kevésbé van kedvem másokhoz. Mert vele annyira jó lenni. :)


Nyilván összeveszni nem terveztem senkivel, csak sokkal ritkábban beszélgetni.


Gonosz lennék emiatt, hogy ezt érzem?


21L


2017. okt. 15. 16:54
 1/4 Heart of Darkness ***** válasza:
58%
Szerintem normális.
2017. okt. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
"Régebben mindig csomót beszélgettem/találkoztam magamhoz hasonló, magányos és lelkisérült emberekkel, de az utóbbi hetekben kezdem úgy érezni, hogy egyre kevésbé van szükségem rájuk, és a kölcsönös panaszkodásainkra." - Ilyenekre nekem sincs szükségem, de ez független bármiféle párkapcsolattól. A barátaim nem ilyenek, és az ő társaságukról egy párkapcsolat kedvéért sem fogok soha lemondani.
2017. okt. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
74%
Ezzel azért van baj, mert igaz, hogy fülig szerelmesen erre nem gondol az ember, de egy kapcsolat bármikor véget érhet, és akkor ott maradhatsz tök egyedül, magadba roskadva, és nem lesz, akinek kiöntheted a szívedet, nem lesz, aki meghallgat. Egy szerelem nem tart örökké, de egy barátság, ha sziklaszilárd, akkor bizony igen. Ne érts félre, nem akarom az ördögöt a falra festeni, sok boldogságot nektek, de pusztán a rózsaszín idill miatt ne hanyagold a hozzád közel állókat és a szeretteidet. Rosszul is járhatsz emiatt.
2017. okt. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Jah, két barátnőm is ilyen volt.

Én figyeljek rájuk, éjszaka is legyek készen, ha hallgatni kell őket (úristen mennyit panaszkodtak). Természetesen én annyira ne írjak a barátomról, legyek tekintettel rájuk, mert ők magányosak.

Aztán amikor "bepasiztak" kb. eltűntek...arra számíts, hogy nem szívesen fognak veled szóba állni, ha megint magányos leszel, neked csak lelki szemetesláda kellett.

2017. okt. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!