Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Túlságosan előre tervezünk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan előre tervezünk vagy jobb ezt az elején tisztázni?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy én másfél év múlva mindenképp külföldre akarok költözni. Most elkezdtem randizgatni egy sráccal és beszéltünk erről is, de ő sajnos nemis beszéli annak az országnak a nyelvét, bár állítása szerint megtanulná, ha komolyra fordulnak a dolgok...de ez elég kevés idő ahhoz. Így érdemes belevágni egy kapcsolatba?

2017. okt. 16. 16:42
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%
Egy szóval sem mondtam soha, hogy ezért te hibás lennél. Viszont alap dolog, hogy igyekszem minden embernek a legkevesebb fájdalmat okozni. Pláne ha ezt az embert értékesnek tartom. Lehet dobálózni ezzel a "te hibád, te mondan, hogy jössz" szöveggel nyugodtan. Csak ettől még alapvető dolog, hogy nem teszem ki a másik felet ilyesminek. Mert az ő érdekeit is nézem, nem csak a sajátomat.
2017. okt. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
#11 az lehet, de szerintem el tudja dönteni magától is, hogy mit akar, gondolom nem fogyatékos és ő is látja előre, hogy mibe vág bele. Nem hiszem, hogy egy 25 éves pasi ennyire ne lenne előrelátó.
2017. okt. 16. 18:06
 13/15 anonim ***** válasza:
Másfél év együtt azért nem sok egy ilyen döntéshez, de az mindenféleképpen jó, hogy már most beszéltek a közeljövőben esedékes terveitekről. A nyelv miatt meg felesleges aggódni, ha nem teljesen retardált, megtanulja.
2017. okt. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
#13 tényleg nem sok, épp ezért hezitálok, hogy biztos jó ötlet-e belekezdeni :/ Nehogy az legyen, hogy egymásba szeretünk és végül itthon maradok miatta, vagy ő jön ki, de mégsem működne az együttélés, ahogy írta az egyik válaszoló. Na mindegy, majd lesz, ahogy lesz :)
2017. okt. 16. 18:33
 15/15 anonim ***** válasza:
Másfél év alatt el lehet dönteni, hogy szeretné-e meg elég fontos-e neki a kapcsolat. Nyelvet tanulni mindenképp hasznos, ezért nem lenne elvesztegetett idő az, amit nyelvtanulással tölt. Egyébként én azt gondolom, hogy ilyen helyzetben csak úgy szabad dönteni, ahogy kapcsolat nélkül is döntenél - szóval ha ő úgy van vele, hogy nélküled is érdekelné a dolog, vagy legalábbis nem csak miattad menne, akkor érdemes belevágni. Ha viszont csak a kapcsolat miatt tenné és egyébként semmi kedve, akkor könnyen pofára eshet. Viszont ha őszinte és határozott vagy vele, akkor tudja hogy pontosan mire számíthat, és felelős a döntéséért.
2017. okt. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!