Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szólnátok a párotoknak ezért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szólnátok a párotoknak ezért, vagy alaptalan, hülyeség lenne?

Figyelt kérdés

Párommal szoktunk beszélgetni facebookon,mert még nem költöztünk össze, így kommunikálunk ingyen, meg szerintem mások is. Nem ez a lényeg, hanem, hogy sokszor van, hogy elküldök neki valamit, azt hiszem azért nem válaszol rá, mert nincs fent, közbe ha megnézegetem fél órákon keresztül elérhetőnek mutatja az alkalmazás.

De a bibi ott van, hogy soha senki mást, és őt sem, ha épp velem van, vagy ha ténylegesen olyan dolga van, amiközben nem tudja használni.


Tudom, hogy nem életem legnagyobb problémája, de mégis zavaró, előfordulhat, hogy valaki annyira leköti ilyenkor, hogy elfelejt átkattintani, hogy elolvassa mit írtam, és válaszoljon?

Előfordulhat , hogy pont nála, ilyen gyakran nem jó az alkalmazás, és igazából már 30 perce mást csinál, de még aktívnak jelzi? (ezt kétlem )


2017. júl. 17. 19:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Az lehetetlen, hogy már rég felállt a géptől, csak nem lépett ki?
2017. júl. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Én is gépen vagyok fent legtöbbször, volt velem ilyen helyzet, és írták mások, hogy ha nem használtam abban az időben a messengert gépen, akkor kiírta, hogy 5 perce voltam fent.

Pl most is ez a szitu, és telefonközelbe van csak, az meg egyértelműen jelzi, ha nem vagy benne az alkalmazásba, hanem mondjuk csak facebookozol.

Tehát az ötletek szerint, valóban használnia kell ilyenkor, amikor azt látom elérhető

2017. júl. 17. 20:02
 3/18 anonim ***** válasza:
Én ha telefonról lépek ki, még vagy egy óráig kiírja, hogy fent vagyok.
2017. júl. 17. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 vantel válasza:

Érzi rajtad a bizonytalanságot és így fejezi ki. Röviden saját hülyeséged miat szivat.

Gondold át rászolgált a bizalmatlanságra?

Kiérdemelte, hogy bízz bene?

Régen én is hasonló cipőben jártam.

Alaptalanul voltam bizalmatlan.

Ma már fészbúkom sincs.

2017. júl. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Valójában alaptalan, csak érted.. azért ez a facebook hülyeség annyi mindenre ártalmas is, bárki ráírhat, bárkivel beszélhet, akárki megtalálja a másikat.

Nő vagyok, és heti legalább 1 levelet kapok férfiaktól, van pörgősebb hét is.

Lehet feleslegesen bizonytalankodom, de nekem olyan furcsa.

Mikor pl nem tud telefonközelbe lenni , akkor írja amiután írt rá 5 percre, hogy nem aktív, furcsa véletlen lenne, ha ilyenkor meg nem...

2017. júl. 17. 20:12
 6/18 anonim ***** válasza:

Fura képeid lehetnek fent, ha hetente kapsz leveleket férfiaktól.

Egyébként én leszarom, aktív-e a párom épp, és nem válaszol, pláne 30 percet észre se veszek. Néha én is el is olvasom amit írt, lerakom egy pillanatra a telefont, hogy jó akkor mindjárt válaszolok és hopp eltelt 40 perc.

2017. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

de olyankor nálad azt jelzi, hogy utoljára elérhető: 40 p

mint bárki másnál


Arcom van kint és mosolygok, a többi képem nem láthatják akik nem ismerőseim

2017. júl. 17. 20:24
 8/18 anonim ***** válasza:

A telefonok okosak, a felhasználók nem annyira.


Simán letölthetett olyan bővítményt, ami aktívnak jelzi.


Én már direkt nézem ezt. Tesómnál azt mutatta, hogy aktív, miközben gépe lenyomva, ő meg fejjel lefele lóg a kádban és mossa a haját. Megkérdeztem, megnézhetem-e a telefonján, hogy be van-e kapcsolva a messenger. Nem volt. Mégis aktív volt.


Nézz utána. Nem hinni kell, okosodni.

2017. júl. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#7 Nem feltétlenül mert lehet közben másnak meg írok, csak neki felejtek el válaszolni. Ugyanígy, ha ő nem válaszol. Mondjuk én még egyszer se néztem meg, mikor volt utoljára aktív, ha nem írt vissza _30 percig_, lol.
2017. júl. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Istenem, csak olyannal ne akadjak össze, aki azt lesi, mikor jelez aktivnak bármilyen alkalmazás!


N

2017. júl. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!