Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy városi és egy falusi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy városi és egy falusi ember között működhet normálisan egy kapcsolat?

Figyelt kérdés
Érdekesen fogalmaztam, de én városi lányként egyszerűen nem tudtam beilleszkedni a barátom falusi környezetébe. Ott az embereknek nincs semmi életcélja, állandóan csak trógerkednek és züllenek a segédmunkájuk után. A beszédtéma is mindig színvonaltalan volt. A lánybarátaival sem volt közös témám, mert az összesnek csak a gyereknevelés volt a feladata. Nagyon összeszokott családias társaságról volt szó. Én pár alkalom után úgy döntöttem hogy nem akarok a párommal odajárni vele, csak ebből meg az lett hogy ő minden szombaton ott akart lenni úgy, hogy alapból csak hétvégén tudtunk együtt lenni. Családját már meg sem említem, állandó balhék, verekedések, és anyagi gondok voltak náluk. A testvére és anyja sem dolgozott.

2017. okt. 17. 11:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Èn nő vagyok vidèken èlek. Egyáltalán nem az van itt amit te irsz.állat tartással foglalkozom de nem szègyenlem szeretem őket. Ezt egy városba nem csinálhatnám. Ettől függetlenül volt városi párom ès mèg èlvezte is az itt lètet. Vagyis müködhet a dolog.
2017. okt. 17. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Van különbség általába véve vidéki és pesti ember között. Már csak gondolkozásban is. De itt is és amott is vannak kivételek. Amit meg Te írsz inkább csak arra az egy társaságra volt jellemző. Persze biztos vannak még ilyenek és biztos, hogy pesten is vannak még ilyenek... de kisvárosiként ismerve falusiakat is nagyon nem ezt látom. Normálisak. Szvsz nem kell általánosítani és igen, persze, működhet, miért ne. :)
2017. okt. 17. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

40 évig laktam városban, de a vidéki embert mindig többre tartottam. Nem a kamaszokat, mert fiatal suttyó koromban nekem is rossz tapasztalatom volt a falusi osztálytársaimmal. Náluk a hétvégi szórakozás arról szólt, hogy elcsórták fatertól a pincekulcsot, azt berúgatós nótákat gajdolva gyalázatos módon lerészegedtek. Érdekes módon később ezek a fiúk is elszituálódtak, és ma sokan komoly posztokat töltenek be.

Egy vidéki embernek rengeteg dologhoz kell értenie, amikhez egy városinak fingja sincs. Ezért más az érdeklődési köre, de ez nem jelenti azt, hogy kevesebb lenne, kevesebbet érne egy városi embernél. Sőt!

2017. okt. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy működhet! Párom megyei jogú városban lakik én pedig egy kevesebb, mint 500 fős faluban az erdő mellett, ráadásul szórvány település. Neki nagyon tetszik a lakóhelyem, sőt azt tervezzük, hogy majd a közös házunk is ebben a falucskában lesz. Mondjuk ez fordítva is megvan nálunk, én is szeretek a városban lenni, viszont panelban biztos nem laknék, esetleg egy külvárosi részen, bár külön meg kéne szoknom, hogy ott közel vannak a szomszédok.
2017. okt. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!