Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire jó egyáltalán ez a tízes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó egyáltalán ez a tízes skálás pontozás?

Figyelt kérdés

Néha kiakaszt, hogy itt sokan külsőre pontozzàk egymàst és magukat, bàr inkàbb a nőket.

A teteje az volt, mikor egy vàlaszoló kifejtette, azért van sikere egy nőnek a párkeresésben, mert jó helyre teszi magàt a tízes skálán. Pl ha ő egy négyes, és szintén négyes pasikkal kezd, akkor sikere lesz.

Egyáltalàn hogy függ össze a külső az ízléssel? Attól, ha valaki kevésbè szép, mèg tetszhetnek neki a màsik nem szèp/jóképű tagjai, és fordítva.

Én átlagos vagyok, azaz nincs rajtam semmi csúnya, szép az arcom, alakom, de nem vagyok top tízes szupermodell.

Öltözni visszafogottan, nőiesen szoktam, a hajam festetlen, sminket csak korrekciós jelleggel használok.

Mégis a hosszú hajú és/vagy raszta, szakàllas, férfiak tetszenek màr vagy 10 éve.

Magasság, testalkat extremitàsoktól eltekintve nem szempont, tetszett màr nagyon vékony és mackós pasi is.

Többnyire én is tetszettem nekik, holott nem vagyunk egy kategória ugye.

Ilyenkor mit mond a híres tízes skàla?


Privàtot nem kérek, nem ismerkedem


2017. okt. 18. 08:04
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
47%
Valószínűleg te is olyan pasikkal vagy, akik a 10-es skálán hasonlóak. Nem fogsz összejönni valószínűleg egy modellkedő vagy egy nagyon ronda sráccal, hanem kb. a te szinteden maradsz. Azért külsőre pontozunk, mert ismeretség nélkül csak a külsőt tudjuk.
2017. okt. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
0%

Így első olvasásra te egy olyan 2-es vagy 3-as lehetsz. Egy nő nem csak azért van a skála egy fokán, ahogy arca kinéz, hanem ahogy öltözködik, festi a haját, igényes magára.

Ők abban jobbak, hogy el tudják adni magukat. Te nem.

A szakállas férfiak közül a nagyrésze igénytelen, ahogy a rasztások ( ők ugye nem mosnak hajat)De azért mert valaki vékony se feltétlen igényes.


Te pont a te csoportodra buksz, ezzel nincs is semmi baj. Más meg mást szeret. Az én feleségem egy jó lelkű nő, imádnivaló nagyszájú, nagyon nőies igényes. Én így szeretem.

2017. okt. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
0%
Csak azok kellnek ki a pontozás ellen akik kevés pontot kapnak. :)
2017. okt. 18. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Húha hármas, aki nem festi a hajàt, mert szereti az eredeti hajszínèt, az màr igènytelen. Nem vagy semmi
2017. okt. 18. 08:22
 5/32 A kérdező kommentje:

Ha màr skatulyàzunk, akkor a raszta férfiak célcsoportja, "szintje" a raazta nők kellene legyenek, nem?

Ezért mondom, hogy marhaság ez a pontozósdi meg szintezősdi

2017. okt. 18. 08:24
 6/32 anonim ***** válasza:
87%

Önigazolás és lustaság.

Önigazolás azért, mert a skála segítségével megindokolható a sikertelenség, elhárítható a személyes felelősség.

Lustaság azért, mert a skálával triviális szintre egyszerűsíthető egy csomó emberi tulajdonság és érték, amiknek a megismeréséhez és kiértékeléséhez erőfeszítésre van szükség. Sokkal egyszerűbb leírni mindenkit egyetlen számmal és ennek megfelelően előre megítélni a hozzájuk való viszonyt, mint minden esetben megelőlegezni a bizalmat és vállalni a megismerés terheit, kockázatait és nehézségeit.


Szerintem csak ennyi. Saját magunkat és másokat partatlanul megismerni nehéz és kockázatos. Az ember pedig alapvetően lusta, gyenge és gyáva. Ha talál valami olyan eszközt, amivel ennyire könnyedén kezelheti az ilyen nehéz dolgokat, akkor kapva kap rajta, még ha olyan hitvány eszköz is, mint a tízes skála.

2017. okt. 18. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
52%
Kérdező, attól, hogy kicsit különböznek tőled a neked tetsző pasik, még ugyanazon a szinten lehetnek egy 10-es skálán, mint te, körülbelül. Neked sem poénból tetszik 10 éve ez a típus, ez is mutatja, hogy van valami állandóság ebben.
2017. okt. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
74%

" nem vagyok top 10- es szupermodell"

Visszanyalt a skála!!! Amúgy pedig azért skálázunk, mert ki lehet vele fejezni a saját szubjektív megítélésünket. Tudod ez olyan, mint 1- egyáltalán nem, 5- teljes mértékben egyetértek....sok ilyen van.

2017. okt. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

De nem érted, hogy a külső és az ízlés között nincs pàrhuzam?

Akkor miért akar itt sok rinyáló pasi szupermodellt? Mert az a szintjük?

2017. okt. 18. 08:29
 10/32 A kérdező kommentje:

Jó, már megfertőzött a hülyeség.

Bàr a 10/10-et valakire még megértem, ha az illetőnek valaki ppnt az ideálja. De ez a 1-es, 2-es, 4-es...sértő ránk, nőkre nézve

2017. okt. 18. 08:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!