Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire jó egyáltalán ez a tízes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó egyáltalán ez a tízes skálás pontozás?

Figyelt kérdés

Néha kiakaszt, hogy itt sokan külsőre pontozzàk egymàst és magukat, bàr inkàbb a nőket.

A teteje az volt, mikor egy vàlaszoló kifejtette, azért van sikere egy nőnek a párkeresésben, mert jó helyre teszi magàt a tízes skálán. Pl ha ő egy négyes, és szintén négyes pasikkal kezd, akkor sikere lesz.

Egyáltalàn hogy függ össze a külső az ízléssel? Attól, ha valaki kevésbè szép, mèg tetszhetnek neki a màsik nem szèp/jóképű tagjai, és fordítva.

Én átlagos vagyok, azaz nincs rajtam semmi csúnya, szép az arcom, alakom, de nem vagyok top tízes szupermodell.

Öltözni visszafogottan, nőiesen szoktam, a hajam festetlen, sminket csak korrekciós jelleggel használok.

Mégis a hosszú hajú és/vagy raszta, szakàllas, férfiak tetszenek màr vagy 10 éve.

Magasság, testalkat extremitàsoktól eltekintve nem szempont, tetszett màr nagyon vékony és mackós pasi is.

Többnyire én is tetszettem nekik, holott nem vagyunk egy kategória ugye.

Ilyenkor mit mond a híres tízes skàla?


Privàtot nem kérek, nem ismerkedem


2017. okt. 18. 08:04
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

#30

Magadat milyennek nevezed?-,-

2017. okt. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Én a felső végén vagyok, és mások szerint is persze, mert ez nagyjából meg lehet ítélni.
2017. okt. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!