Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mire jó egyáltalán ez a tízes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó egyáltalán ez a tízes skálás pontozás?

Figyelt kérdés

Néha kiakaszt, hogy itt sokan külsőre pontozzàk egymàst és magukat, bàr inkàbb a nőket.

A teteje az volt, mikor egy vàlaszoló kifejtette, azért van sikere egy nőnek a párkeresésben, mert jó helyre teszi magàt a tízes skálán. Pl ha ő egy négyes, és szintén négyes pasikkal kezd, akkor sikere lesz.

Egyáltalàn hogy függ össze a külső az ízléssel? Attól, ha valaki kevésbè szép, mèg tetszhetnek neki a màsik nem szèp/jóképű tagjai, és fordítva.

Én átlagos vagyok, azaz nincs rajtam semmi csúnya, szép az arcom, alakom, de nem vagyok top tízes szupermodell.

Öltözni visszafogottan, nőiesen szoktam, a hajam festetlen, sminket csak korrekciós jelleggel használok.

Mégis a hosszú hajú és/vagy raszta, szakàllas, férfiak tetszenek màr vagy 10 éve.

Magasság, testalkat extremitàsoktól eltekintve nem szempont, tetszett màr nagyon vékony és mackós pasi is.

Többnyire én is tetszettem nekik, holott nem vagyunk egy kategória ugye.

Ilyenkor mit mond a híres tízes skàla?


Privàtot nem kérek, nem ismerkedem


2017. okt. 18. 08:04
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
46%

azért lehet ezt használni pasiként, mert mi 2 mondatnál többet nem beszéljük meg a csajt, hiszen privát téma.

És igen is lehet belső tulajdonságot pontozni, hiszen ez a lényege! Igen is egy jellem vagy egy tulajdonság tud dobni vagy rombolni az összképen.

Pl van egy szép csaj ismerősöm, hirtelen azt mondanád, hogy 7-8as mert sportos, szép csaj. Közelebbről megismerve viszont hazug, félrevezető, beképzelt bitch, és ezek a belső tulajdonságai a tízes skálán leviszik 2-re.

2017. okt. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
48%
Csak az emberek túl buták ahhoz, hogy belsőt pontozzanak. Ugyan már, még szavazni sem tudnak 4 évente... Nem tudnak eltekinteni attól, hogy nekik szubjektíven mi tetszik. Sokan nem is akarnak, mert maguk is hazugok, beképzeltek, stb. Ők ilyen nőket tennének 10-esre. Látásból meg csak a külsőt lehet értékelni, megismerni valakit meg sokáig tartana. Az összképet persze le- felviszi a belső, főleg, hogy sokkal fontosabb a külsőnél.
2017. okt. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
0%

Nem sérő az 1,2,3 pont. Tegyük fel, hogy átlagos vagy 5 és 6 körül. Van egy gyereked az -4 pont. Ha 2 gyerek van -8 pont.

Nem egy olyan nőt ismerek, aki tényleg majdnem modell arccal, testtel rendelkeznek, de a 2 gyerek miatt csak egy-két éjszaka lett vele, mert nincs miről beszélni vele hosszútávon.


A másik ismerek egy csajt, kövér olyan 100 kg körül lehet, viszont olyan igényes, festi magát, stb, hogy kinéz egy 8-s nőnek. Haverom meg felszedte és közölte, hogy levetkőzve nagyon gáz.


És igen, aki nem festi a haját, sajnos az tapasztalatom szerint igénytelen. Egy igazi nő sose elégedett magával, mindig változtatni akar magán, jobbá akar válni.

Persze ezt nem miattunk teszitek, hanem egymással versenyeztek.

2017. okt. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 A kérdező kommentje:

Akkor hajkurászd csak a festett hajú igazi nőket, én meg maradok a sajàt "igènytelen", természetes hajamnàl.


Jó tudni, hogy igénytelenség manapsàg olyan ak elfogadni magunkat, amilyenek vagyunk...

2017. okt. 19. 12:24
 25/32 A kérdező kommentje:

Akkor hajkurászd csak a festett hajú igazi nőket, én meg maradok a sajàt "igènytelen", természetes hajamnàl.


Jó tudni, hogy igénytelenség manapsàg olyannak elfogadni magunkat, amilyenek vagyunk...

2017. okt. 19. 12:24
 26/32 anonim ***** válasza:
0%
Így van legyél büdös izzadság szagú, szőrős mindenhol. Hiszen az is te vagy, és te elfogadod magad. Se parfüm, se szőrtelenítés. Hajrá!
2017. okt. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:
Köszi, megyek is, és élem tovább az igénytelen, szőrös, büdös életem, legalább örökre elkerüljük egymást ;)
2017. okt. 19. 13:57
 28/32 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen megértem ezt a skálázás jelenséget, és azt, hogy van aki így könnyebben tud gondolkodni.


Csak azt nem értem, hogy ez miért "segítené" az ismerkedést? Pl. Egy "7/10" pasi odamegy egy csajhoz, akit szintén "7/10-nek" lát, nincs előre megjósolva, hogy a csaj nem fogja telibe lekoptatni. De sokan így gondolkodnak, hogy ettől függ az ismerkedés, és pl. nem mernek túl szép fiúkkal/lányokkal ismerkedni, még akkor sem, ha netán személyiségben összeillenének.


Meg amúgy is túl szerteágazó nézet van erről, van aki azt mondja, hogy ez "szubjektív", van aki általánosító listát készít, hogyan is néz ki 1-10 valaki:

[link]

[link]

Van aki szerint személyiség pontozás, míg mások csak az ismerkedés elején használják a skálázást.

Emiatt eléggé zavaros és értelmét vesztette az egész.


Szubjektív csak akkor lenne, ha úgy indulnál ki, hogy magadat 10-nek tartod, és magadhoz viszonyítasz. Pl. a fenti táblázatban a 6-7-eseket szimpatikusabbnak és vonzóbbnak tartom a 9-nél, a 8-9-nél egyet leszámítva a többit idétlennek tartom. Tehát sok értelme van szubjektív ízlés alapján táblázatot készíteni, vagy hirdetni azt, hogy neked mi 10 és mi 1 (akár személyiséget ítélve is).

2017. okt. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

" a fenti táblázatban a 6-7-eseket szimpatikusabbnak és vonzóbbnak tartom.."

Kimaradt, hogy ezt nőként mondom a férfi listáról.

2017. okt. 20. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
0%
28, nagyon jó ez a lista, meg kell mondjam, egyetértek a készítő értékelésével, de azzal nem, hogy már a 6-osokat is attraktívnak, szépnek nevezi... A 6-osok átlagosok, szerintem a 8-asoktól lehet szépnek nevezni az embereket. A 9-es egyáltalán nem extrém, és a 10-esekről is ugyanúgy lehetne ilyet készíteni, ők se olyanok, hogy 1 a millióból, inkább pár százból, és ezt is lehet objektíven értékelni. Mondjuk az 5-ig terjedőket én nem tudom így értékelni és nem is szoktam.
2017. okt. 20. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!