Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szuljek csak azert gyereket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuljek csak azert gyereket, hogy "megmentsem" a hazassagom es ne veszitsem el a ferjem?

Figyelt kérdés

sosem tudtam elkepzelni, hogy gyerekem legyen..regebb azt hittem azert mert fiatal vagyok meg..a ferjemmel 10 eve vagyunk egyutt es 2 eve hazasok..o mind vegig tudta az allaspontomat a gyerekvallalassal kapcsolatosan es megertette..tobbnyire karrier epitesere tettem fel az eletem /energiam aminek most kezd beerni a gyumolcse..a ferjem most mar egyre inkabb szeretne gyereket de en meg mindig nem allok keszen..nem tudom eldonteni, hogy egyaltalan megvaltozik-e bennem valami valaha es ezt neki is mondtam..nem akarom becsapni. azt mondta "biztos megjon majd az eszed"..de en nem vagyok biztos benne..

ilyenkor mi lenne a helyes dontes, varni meg par evet vagy elengedni, hogy teljes elete legyen..maskepp tobbnyire rendben van a hazassagunk, mindig jol kijottunk egymassal.

Ugy erzem nem hozhat miattam ekkora aldozatot es nem is varnam el tole, hogy miattam lemondjon a gyerekrol..viszont keptelen vagyok csak azert szulni, hogy megmentsem a hazassagom es ne veszitsem el a ferjem..

tudom, hogy szornyu ember vagyok emiatt, hogy nem vagyom a gyerekre..a fejemhez is vagjak sokszor..folyton rosszul is erzem magam emiatt..


29 N


2017. okt. 18. 09:26
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
94%

miért lennél ettől szörnyű ember? miért ne lehetnél karrierista?

ha tudtad a férjed mit várhat, akkor nem értem mi értelme volt ennek

neked kell eldöntened, hogy feladnád e ezt a dolgot, de szerintem tartsd magad az elhatározottságodhoz, nem akartál és nem akarsz gyereket, csak azért szülni, hogy megtartsd a férjedet butaság!

2017. okt. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
52%

Gratulálok neked!

Te feláldoznál azért egy pici életet, akit nem is akarsz igazán, csak azért, hogy ne lépjen le a férjed?


29 évesen miért csak ennyi felelősségtudat jutott? Én nem azért hagynálak el, mert nem szülsz gyereket, hanem azért, mert borzalmasan önző vagy. A gyerek nem csak annyiból áll, hogy megszülöd, hanem felnőtt koráig támogatnod kell. Kérlek, ne játssz egy élettel!


22/N

2017. okt. 18. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
2es valaszolo epp ez a lenyeg, hogy nem akarom ezt..tudom mibol all egy gyerekvallalas barmennyire furan is hangzik vagy legalabbis sejtem..epp errol van szo, hogy nem akarok ezert szulni. Talan rossz a kerdes..
2017. okt. 18. 09:36
 4/25 anonim ***** válasza:
0%

"de en meg mindig nem allok keszen.."


Rizsa: mindenre, minden időpillanatban készen állsz, amióta felnőtt vagy. Gyerekszülésre meg kábé tizenöt éves korod óta.


Akkor... mi a kérdés?

2017. okt. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
93%

Figyelj,nem szeretnél gyereket. Ha egy nő nem akar gyereket,de mégis lesz az sem a nőnek,sem a gyereknek NEM jó. Hiába akarja a férjed,ez egy ilyen bicikli.


Valamint nem vagy rossz ember,sokan mások sem akarnak gyereket és ezzel semmi baj.


A férjed megjegyzése viszont kissé bunkó. "Majd megjön az eszed."-hát nézd,aki ilyen szinten kezeli a hozzáállásod azt sűrűn nem foglalkoztatja,hogy te mit is érzel.


Nem vállaltál zsákbamacskát,tudta a kedves férj,hogy nem akarsz/tervezel szülni és,hogy karrierista vágyaid és álmaid beteljesítésére törekszel. Te nagyon korrekt voltál minden tekintetben,itt egyedül a párod aki értetlen. Viszont ez így nem működőképes.


Ő szeretne gyereket,te viszont nem. A két dolog összeegyeztethetetlen. Itt szerintem senkunek se kell semmiről lemondani,egyszerűen békében váljatok el és keressétek meg a magatokhoz illő párt.

2017. okt. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
86%
Miert lennel ezert rossz ember? Azok sokkal rosszabbak, akik ugy vallalnak gyereket, hogy teljesen alkalmatlanok ra, de gyerek azert kell, mert... a valodi indokot ok se tudjak. Nem hitegetted a ferjedet, o igy ment bele a hazassagba. Ha most nem tetszik neki, akkor el lehet fordulni balra, olyat keresni, akivel egyeznek az igenyek. Nem pedig benned buntudatod kelteni, mert varakozasaival ellentetben nem fordultal ki onmagadbol.
2017. okt. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
86%

No para, kb minden második nő csak ezért szüli :D

A maradék meg csak azért, mert kb ehhez ért.

Tisztelet a kevésnyi 1%-nak, a kivételnek.

2017. okt. 18. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
54%
Annyi biztos, neked várnod kell még. Élvezzétek egymást jelenben, akárhogy is alakul a végén.
2017. okt. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

én se akarok, viszont a párom sem.

tisztáztuk házasság előtt.

ennek így nincs jövője.

2017. okt. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:

Akaratod ellenére szülsz, agyerek életét és a kapcsolatod is tönkre teszed. Mindent el fog rontani, ha nem mind ketten akarjátok és boldogan várjátok.

Vannak nők, akik a kapcsolat összetartása végett szülnek, de az a kapcsolat, pokol lesz.

2017. okt. 18. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!