Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szuljek csak azert gyereket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuljek csak azert gyereket, hogy "megmentsem" a hazassagom es ne veszitsem el a ferjem?

Figyelt kérdés

sosem tudtam elkepzelni, hogy gyerekem legyen..regebb azt hittem azert mert fiatal vagyok meg..a ferjemmel 10 eve vagyunk egyutt es 2 eve hazasok..o mind vegig tudta az allaspontomat a gyerekvallalassal kapcsolatosan es megertette..tobbnyire karrier epitesere tettem fel az eletem /energiam aminek most kezd beerni a gyumolcse..a ferjem most mar egyre inkabb szeretne gyereket de en meg mindig nem allok keszen..nem tudom eldonteni, hogy egyaltalan megvaltozik-e bennem valami valaha es ezt neki is mondtam..nem akarom becsapni. azt mondta "biztos megjon majd az eszed"..de en nem vagyok biztos benne..

ilyenkor mi lenne a helyes dontes, varni meg par evet vagy elengedni, hogy teljes elete legyen..maskepp tobbnyire rendben van a hazassagunk, mindig jol kijottunk egymassal.

Ugy erzem nem hozhat miattam ekkora aldozatot es nem is varnam el tole, hogy miattam lemondjon a gyerekrol..viszont keptelen vagyok csak azert szulni, hogy megmentsem a hazassagom es ne veszitsem el a ferjem..

tudom, hogy szornyu ember vagyok emiatt, hogy nem vagyom a gyerekre..a fejemhez is vagjak sokszor..folyton rosszul is erzem magam emiatt..


29 N


2017. okt. 18. 09:26
1 2 3
 11/25 Bence_ ***** válasza:

Minden rendben veled.

Most így jó neked.

Ez a megjön az eszed szoveg nekem fura.

Mondjuk simán van még pár éved, hogy ezen gomdolkodj.

Gyereket magad miatt szeress majd.

2017. okt. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:

Egyebkent van egy ilyen baratnom mint en..

Megtortent a veletlenul a "dolog"..megszuletett a kicsike es most a baratnom full depresszios es annyira latszik rajta, hogy nem akarta a gyereket..most lesz a keresztelo es annyira depresszios hogy nem kepes megszervezni az ebedet..megkert mas..

2017. okt. 18. 10:11
 13/25 anonim ***** válasza:
Ahogy feljebb is írták: ne. Ha a döntő indok a gyerekvállalásban az, hogy mentse meg a házasságot, akkor semmiképp.
2017. okt. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
74%

Akkor én is csatlakozom: ne vállalj. Ha 29 évesen sem szeretnél, sosem fogsz.

Bár én még csak 23 felé közeledem, de tudom h nekem sosem lesz. Mi ezt már 18 évesen tudtuk párommal, és 5 év alatt ő sem változott, sőt, eltökéltebbek lettünk.

És nem a karrier! ha mától egy napot se dolgoznánk, akkor is mindent meg tudnánk adni a gyereknek. Én csak diplomás ápoló vagyok, tehát nem vállalkozó/meg mit tudom én.

De nem szeretnénk és kész, mert nem jön az inger, és nincs meg ez az ösztön. Erről nem tehetünk.

ha nektek ilyen téren nincs meg az igényetek, akkor vagy ő kössön kompromisszumot, vagy váljatok. Ne azért ő, mert ő a férfi, hanem mert egy gyereket megszülni....hát, utána nincs visszaút!

Igazából, kicsit párodtól illetlenség ez. 10 éve tudja h nem akarsz....10 éve. És most ilyen nehéz döntést varrna a nyakadba mégis?

2017. okt. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
0%

Jó az első időszak nehéz, kb fél ..ne abból indulj ki!!

utána már azért örömöd is leled benne, na. :)

nehogy ezért elengedd!!!!!

Én tíz éve vagyok egyedül-mondjuk közben a fiam neveltem..- nem olyan finom és nem könnyű normális társat találni /nem kérek priviket köszi fiúk../ !!

2017. okt. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Ha ennyire függsz a férjedtől, akkor első körben egy szakembert kellene megkeresned. Aztán megbeszélned a férjeddel, hogy mit akarsz. Ha nem ugyanazt akarjátok, akkor pedig válás. Egyszerűnek hangzik nem? Gondolom, hogy nem, de ha nem ezeket teszed, akkor valaki(k) életét elrontod.
2017. okt. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Sosem értettem azt, hogy miért mennek bele a házasságba olyanok akik egyértelműen tudják, hogy van egy óriási nagy nézeteltérésük az életben. Őszintén én a pasit pofoznám fel, mert egyértelműen elfogadta, hogy te nem akarsz gyereket és most miután megházasodtatok ezzel húz téged. Eléggé álszent és most te morális vitában vagy.
2017. okt. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

Semmi értlme annak, hogy szülj és depressziós legyél, mert egy olyan élethelyzetbe kényszeritetted magad, ami neked nem jó. Forditva, ahogy irtad is, nem tagadhatod meg a párdtól azt az örömöt, hogy gyereke lehessen. Az a gond, hogy itt csakis a külön utak fognak működni, meg kell adnod neki az esélyt, hogy találjon gy olyan nőt maga mellé, akivel megélheti a családalapitás örömeit/nehézségeit.


És nem, ettől nem vagy önző, hgy a saját elképzeléseid követed (karrier), sőt az az igazi önzetlenség, hogy megmondod neki: "Nézd szivem, szeretlek és tudom, hogy ez a legnegyobb vágyad, igy elengedlek, hogy megkapd az esélyt, hogy teljesüljön, mert mellettem sajnos nem fog."

Mi ez, ha nem szeretet, hogy megérted, hogy a másik csak igy lesz boldog, és elengeded, hogy eljöhesen a boldogság hozzá?

2017. okt. 18. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
0%
Én nem értem az ilyen miért megy férjhez? Karrier mellé egy két üzleti út, vacsora és megvan a szexuális élet. Válj el tőle és keressen egy olyan nőt aki megadja neki azt amire vágyik, nincs jogod a gyermeket megtagadni tőle.
2017. okt. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

19: nem tagadja meg. megmondta, hogy nem akar,a férfi meg elvette és most ő akarja megváltoztatni.

akkor miért vette el? neki meg nem volt joga ahhoz, hogy nem engedte el inkább és most lenne olyannal, aki szintén nem akar gyereket.

2017. okt. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!