Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szuljek csak azert gyereket,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szuljek csak azert gyereket, hogy "megmentsem" a hazassagom es ne veszitsem el a ferjem?

Figyelt kérdés

sosem tudtam elkepzelni, hogy gyerekem legyen..regebb azt hittem azert mert fiatal vagyok meg..a ferjemmel 10 eve vagyunk egyutt es 2 eve hazasok..o mind vegig tudta az allaspontomat a gyerekvallalassal kapcsolatosan es megertette..tobbnyire karrier epitesere tettem fel az eletem /energiam aminek most kezd beerni a gyumolcse..a ferjem most mar egyre inkabb szeretne gyereket de en meg mindig nem allok keszen..nem tudom eldonteni, hogy egyaltalan megvaltozik-e bennem valami valaha es ezt neki is mondtam..nem akarom becsapni. azt mondta "biztos megjon majd az eszed"..de en nem vagyok biztos benne..

ilyenkor mi lenne a helyes dontes, varni meg par evet vagy elengedni, hogy teljes elete legyen..maskepp tobbnyire rendben van a hazassagunk, mindig jol kijottunk egymassal.

Ugy erzem nem hozhat miattam ekkora aldozatot es nem is varnam el tole, hogy miattam lemondjon a gyerekrol..viszont keptelen vagyok csak azert szulni, hogy megmentsem a hazassagom es ne veszitsem el a ferjem..

tudom, hogy szornyu ember vagyok emiatt, hogy nem vagyom a gyerekre..a fejemhez is vagjak sokszor..folyton rosszul is erzem magam emiatt..


29 N


2017. okt. 18. 09:26
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Nem mindenki akar gyereket, 19-es. Igen, ilyen is van.

És akinek nem lehet? Na? Az is váljon el..stb...

2017. okt. 18. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Amúgy 30 körül érik az ember azt mondják..még akarhat, simán:)
2017. okt. 18. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 Sunshinedoll ***** válasza:

Nem.

Gondolj már bele, kib-szott önző dolog lenne a gyerekkel szemben.

Az egyedüli normális indok a gyerekvállalásra az az, hogy nagyon-nagyon szeretnél gyereket. Kész.


Meg kell beszélni a pároddal. Megmondod neki, hogy te nem szeretnél gyereket, és ha ő meg igen, akkor keressen mindenki olyan partnert magának, akivel közös állásponton vannak, és akkor senkinek nem lesz hiányérzete. Ez azért nem egy kis dolog, amiben kompromisszumot kéne kötni, egy gyerek legalább 18 évig lefoglalja az életedet, nem olyan, hogy oké, nem szeretem a szalámis pizzát, de rendeljünk ma olyat, mert te olyat akarsz, majd túlélem valahogy :D


Egy gyerek nem ilyen :D

Nem vagy szörnyű, hogy nem szeretnél gyereket. Mindenkinek más életút a kényelmes és a megfelelő, nem kell ezért szégyellned magad.

2017. okt. 18. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
mi 40 evesek vagyunk 20 eve egyutt, egyikunk sem akar, ezert nem vagy rossz ember, de azert ne szulj mert ez a ferjed elvarasa, ezzel harom ember eletet teszed tonkre, es a legroszabb a gyereknek lesz, valjatok el es keress olyan partnert aki szinten nem akar gyereket egyebkent a 7.-s valaszolonak tokeletesen igaza van es sem tudtam volna jobban osszefoglalni a jelelenlegi szuloi viszonyokat
2017. okt. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ha szülsz egyet akaratod ellenére és szétmentek, annak a gyereknek (ha nem szereted meg időközben) pokollá fogod tenni az életét.

Ennyi.


NE szülj, felesleges, a férjed tudta, hogy te nem akarsz gyereket, te tiszta lapokkal játszottál végig.

2017. okt. 18. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!