Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Honnan tudjam, hogy a szexpart...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, hogy a szexpartnerem többet akar, mint csak szex?

Figyelt kérdés

Ha találkozunk, mindig mondja, hogy hiányoztam, hogy élvezte az előző talit. Nem csak szex van köztünk, mindig együtt alszunk ilyenkor,szex után összebújunk,együtt kajálunk, filmezünk.

Lehet ebből még kapcsolat?



2017. okt. 19. 21:50
1 2
 1/12 anonim válasza:
80%

en nyáron voltam ilyen szituba..

aztán konkrétan ra kérdeztem a srácra hogy mit akar.. az volt a válasza hogy még nem áll készen kapcsolatra.. hat kösz.. abbahagytuk az egészet. ra 3hétre meg lett barátnője...

szoval nalunk nem lett semmi

2017. okt. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
77%

Hany evesek vagytok, hogy nem megy a kommunikacio?

Hogy valaszoljak is: nem kell belelatni semmit, ezt csak te akarod, o nem. Amit csinaltok a szexen kivul, nem jelent semmit, mert mar nem ez lenne.

2017. okt. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy jó pár ilyen helyzetem, szintén reménykedve, pozitívan hozzáállva, s csak a töketlenség volt a válasz, több hónap után is.
2017. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Miért látnék bele bármit is? Honnan tudod, hogy én akarom-e?

Ezek tények. Több van köztünk, mint csak szex, de kapcsolathoz lehet, hogy kevés.

Én 26 ő 29.

2017. okt. 19. 22:02
 5/12 anonim ***** válasza:
Onnan fogod tudni, hogy megkèri a kezed, mikor már az övè elfáradt...
2017. okt. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Akkor en ertettem felre. Mert altalaban az ilyen kerdesek arra iranyulnak, hogy bele vannak esve a masikba es remenykednek. Ebben az esetben szerintem kerdezz ra es dontsetek el, hogy kinek mennyire fer bele es merre tovabb.
2017. okt. 19. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Én nem reménykedem, mert tudom, ha valami csak szexnek indult, abból nem lesz nagyon több :D

Amúgy meg mindig ő keres.

2017. okt. 19. 22:09
 8/12 anonim ***** válasza:
35%
jelentem ez kapcsolat, mint a legtöbb szexkapcsolat. Olyan nincs vagy nagyon ritka hogy csak szex.
2017. okt. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Akkor a legtöbb szexkapcsolatban van ilyen?:) (közös programok, , érzelmekkel teli szex és csak egymással stb) Akkor miben más a parkapcsolatnal? Hogy nem mondjuk ki?
2017. okt. 19. 22:25
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Embere valogatja, hogy ki hogy viselkedik ebben. Aki hajlamos a romantikara, az visz bele ezt-azt. Viszont, abban mas, hogy ez csak azokra az alkalmakra szol, nincs elkotelezodes, beszamolas stb. Azt, hogy o ezt ezert csinalja, vagy tobbet is akar-e, azt tole kell megtudnod.
2017. okt. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!