Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit szólnátok, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit szólnátok, ha egy "idegen" fiú megajándékozna egy csokival titeket?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, hogy nem ismeritek egymást de minden nap találkoztok szinte a buszon és most ahogy közelednek az ünnepek egyszer csak odalépne hozzátok és adna egy tábla csokit nektek. Az ünnepek alatt én már karácsonyra gondolok. Bár ez még picit messze van de gyorsan eltelik ez az idő. Mit reagálnátok erre? Ha netán megkérdeznétek, hogy miért kapjátok arra pedig azt mondaná, hogy azért mert szeretett volna titeket mosolyogni látni.

2017. okt. 21. 08:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Megmondanám neki, hogy cukorbeteg vagyok és visszanyomnám a kezébe a csokit. A mosolygás lenne az utolsó, amit kiváltana belőlem ez a gesztus...
2017. okt. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
50%
Én iszonyat kínosan érezném magam még első randin is, ha ajándékkal állítanának oda, nem egy vadidegentől... ha meg nem tetszik a pasas, akkor nem tudnám eldönteni, mi lenne cikibb, visszaadni a csokit vagy megtartani, ha meg megtartom, akkor nem mondja-e azt, hogy önző k...a vagyok...
2017. okt. 22. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!