Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, ti összejönnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti összejönnétek olyannal, aki tv-ben szerepel (t)?

Figyelt kérdés
Ilyen éjjelnappalbudapest és csajokpasikbalaton kaliberű sorozatokra gondolok.
2017. okt. 23. 15:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt.
2017. okt. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azzal jövök össze aki a TV Shopban szerepelt Horst Fuchsal. :D
2017. okt. 23. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
ha nem a Monika Show-ban szerepeltél esélyed sincs nálam;)
2017. okt. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nincs az az Isten !

31/f

2017. okt. 23. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez nagyon függ attol, hogy szemelyisege mennyire tükrözi az altala alakitott szerepet. A legtöbbet egyszerüen irritalonak tartom közülük es meg egy rövidtavu romanchoz sem lenne türelmem, ha csereben ezt az agytompito locsogast kellene elviselnem.


Hirszerkesztövel mar voltam. Ö nemcsak gyönyörü, de nagyon erdekes szemelyiseg is. De sajnos csak röhögött, amikor megkerdeztem, hogy az "Igy jartam anyatokkal"-hoz hasonloan be akarja e kapcsolni a TV-t szex közben, amikor ö volt a kepernyön...

2017. okt. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Simán. Valószínűleg magamtól soha nem is jönnék rá, mert egyáltalán nem nézek ilyeneket, nincs is tv-m. Csak a neten szoktam filmeket,sorozatokat nézni. Egyszer egy társkereső oldalon egy lánnyal több hete írogattunk egymásnak, teljesen normálisnak tűnt, aztán amikor elhívtam találkozni, odaírta, hogy persze találkozhatunk, majd úgyis lesz ilyen "rajongói találkozó", ahol ad nekem autogramot. Én meg így néztem magam elé, mint a ház melegéből kirepült hullámos papagáj a téli Minnesotában. O_o ... A kezdeti sokk után visszaírtam neki, hogy nem vagyok a rajongója és nem kell az autogramja, egyrészt mert én szimplán társkeresési céllal vagyok itt, másrészt mert azt se tudom, kicsoda. Teljesen ledöbbenő válasz jött erre, hogy őt mindenki ismeri az egész országban és ő azt hitte, hogy a rajongója vagyok. Hát mondanom sem kell ,itt vége szakadt a beszélgetésnek, és soha nem is derült ki számomra, h ki volt ő, vagy miben szerepelt. Engem totálisan hidegen hagy egyébként, h ki miben szerepelt, nem fogok ettől senkit se többnek se kevesebbnek tekinteni.
2017. okt. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egyszer volt egy csajom aki benne volt a Kölyökklubban. Jól kijöttünk. Igaz, már nem vagyunk együtt, de nem emiatt.
2017. okt. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak személyiség számít.
2017. okt. 23. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Simán
2017. okt. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!