Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van akkora gyűlölet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van akkora gyűlölet a kövér nők irányába egyes férfiak felől?

Figyelt kérdés

Azt én értem, ha valaki nem tartja őket vonzónak, nem foglalkozik velük.

Azt nem értem, hogyha egyes férfiaknak ezek a nők nem vonzóak/taszítóak, akkor miért fordítanak annyi energiát arra, hogy őlet bántsák? Nem lenne egyszerűbb egyszerűen csak nem törődni az ilyen nőkkel, ha nem tetszenek? Kinek lesz jobb ettől a gyűlölködéstől, amit it egyes kérdéseknél olvasni lehet?

Miért pazarolják ezek a férfiak az energiájukat egy olyan valamire, amit nem szeretnek?

Teljesen értelmetlen hozzáállás. Senkinek nem lesz jobb, csak ők töltik ilyennel az idejüket ahelyett, hogy valami olyasmire fordítanák, amit szeretnek.


2017. okt. 25. 14:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
82%

Mert amíg külsőségek alapján másvalakit bánthatnak, addig nem foglalkoznak a saját hibáikkal (kvázi megfeledkeznek róla). És amíg másnak rossz, addig nekik valamiért jó.


Nem kell róluk tudomást venni.

2017. okt. 25. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
23%
Bar en nő vagyok es nem zavarnak a kover nők viszont az zavar amikor jon sok hulye h fogadd el magad, meg a tobbi baromsag aztan szerencsetlen kover no ezt elhiszi h ő milyen szep koveren még kepeket is kirak magarol h milyen jol erzi magat a boreben.. Konyorgom nem akarom latni mert undorito ahogy szetfolyik a teste a mellevel meg dekazni lehet erezze jol magat nincs bajom vele biztos valakinek tetszik de ne mutogassa mar magat..
2017. okt. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
71%

Én is ezen gondolkozom.

Tizen- illetve huszonéves korosztályban a legtöbb nő inkább a vékonyak vagy az átlagosak közé sorolható be, kövérekből azért még nem túl sok van, persze akadnak.


Csak nekem ugye teljesen logikátlan, hogy ha

a.) nekem nem tetszenek a kövér nők, míg az átlagos alkatúak és a vékonyak igen

b.) van körülöttem 4 átlagos és 3 vékony nő

akkor miért pont azzal a fennmaradó 3 dagival foglalkozom, aki egyáltalán nem tetszik? :"D


Vagy talán mégis van magyarázat: az elcseszett, szűzike balfékek nem egyéniségeket látnak, hanem kollektíve egy olyat, hogy NŐK. Ezáltal ha valaki alatt p**ci van, és megeszik egy süteményt vagy egy csokit, azonnal utálni kell, mert jahj, ő miért zabálhat. Azért, mert az ő dolga - nem egészséges, az tény, de ő választotta ezt az utat, ahogyan biztosan lesz olyan is, aki így fog beleszeretni.

Az ilyen szidásoknál általában a saját sikertelenségüket vetítik ki, pedig azzal sem járnának jobban, ha egy kövér nő, aki nekik egyáltalán nem tetszik, lejjebb adná az igényeit és rájuk vetné magát.


Mondjuk szerintem mégis az a legszánalmasabb dolog az egészben, hogy nem önmaguk miatt akarnak változni, akár formásodni, izmosodni, előnyösebben öltözködni, új frizurát vágatni, stb., hanem kizárólag azért, hogy legyen egy nőjük. Szóval hogy ha tudnák, hogy csettintésre megkapnák bármelyik szupermodellt, akkor egy szalmaszálat se tennének keresztbe, csak ülnének a mocsok közepén, mert ennyire igénytelenek.



22/N

2017. okt. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
81%

#2 De akkor most zavarnak, vagy nem? :"D

Azzal kezdted, hogy nem zavarnak, de utána jött, hogy ne mutogassák magukat. :"D Amúgy meg a nyaralós, diplomaosztós képeket ugyanúgy joguk van megosztani a kövér nőknek és a ronda fiúknak is, mint az előnyös kinézetűeknek. :DDD


22/N

2017. okt. 25. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
14%
Abbol a szempontbol zavar egyedul h nem vagyok ra kivancsi es pl facen lapozok es az arcomba ugrik egy kover no bikinben stb stb amugy semlegesek van kover baraznom soha nem szoltam be neki de nem is mutogassa magat
2017. okt. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
97%

Ugyanazért, amiért a kövér férfiak irányába egyes nők részéről.


Sőt, egyszerűsítsünk: Ugyanazét amiért a kövér emberek irányába egyes emberek irányából. Ez egy emberi dolog, vannak akik nem tudnak úgy meglenni, hogy ne cseszegessenek másokat, holott nekik is lenne mit felróni.

2017. okt. 25. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Sunshinedoll ***** válasza:
55%
Mert sok férfinek nem jönnek be a kövér nők, és sok pasi utálja azokat a nőket, akikre nem áll fel nekik.
2017. okt. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
42%

Nekem azért vannak ellenérzéseim a kövér nőkkel szemben , mert kétszer is kövér nők miatt hagytak el, olyanok akik mellett vért izzadtam hogy sportos, karcsú legyek és még így is fintorogtak :D


És akkor a tohonya kocák lenyúlták a szerelmeimet csak mert az egyik szüleinek sok pénze volt és lakást autót meg állást tettek a fiú alá, a másik meg szingli diplomás volt és jól meg lehetett vele szökni a családosság terhei elől.


Sok év eltelt már, de még mindig röfiszerűek ezek a lányok és már csalják őket, de még mindig háborog a lelkem.


Egyébként meg senki sincs jóban a testével, mindegy milyen méret és forma.

2017. okt. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
26%

Inkabb az gaz amit a kover elhizott nok muvelnek.

Ok szidjak a Sarka Katat vagy a Hodi Pamelat.

NEzd csak meg,milyen obszcen megjegyzeseket tesznek rajuk.

Na ok a szanalmasak,mert irigyseg a kobon megy.

Holott ok is letolhatnak a s_gguket edzeni,ehetnenek dietas kajat,megoldhatnak.

Tudom kifogas jon:Akinek nincs penze?

Az menjen DOLGOZNI 2-3 allasba,vegezzen el piackepes szakmat es teperjen benne maradek idoben eddzen is fozze le az egeszseges kajat.

De ez ket somloi es csinos nok lek_rvazasa kozott nem fog menni.

2017. okt. 25. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
79%

"Az menjen DOLGOZNI 2-3 allasba"


Csak így tovább a lenini úton, elvtárs!

2017. okt. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!