Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van akkora gyűlölet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van akkora gyűlölet a kövér nők irányába egyes férfiak felől?

Figyelt kérdés

Azt én értem, ha valaki nem tartja őket vonzónak, nem foglalkozik velük.

Azt nem értem, hogyha egyes férfiaknak ezek a nők nem vonzóak/taszítóak, akkor miért fordítanak annyi energiát arra, hogy őlet bántsák? Nem lenne egyszerűbb egyszerűen csak nem törődni az ilyen nőkkel, ha nem tetszenek? Kinek lesz jobb ettől a gyűlölködéstől, amit it egyes kérdéseknél olvasni lehet?

Miért pazarolják ezek a férfiak az energiájukat egy olyan valamire, amit nem szeretnek?

Teljesen értelmetlen hozzáállás. Senkinek nem lesz jobb, csak ők töltik ilyennel az idejüket ahelyett, hogy valami olyasmire fordítanák, amit szeretnek.


2017. okt. 25. 14:08
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
71%

1.Menőnek érzi magát tőle.

2.Sosem nő ki a gyerekkorból az ilyen ember.

3.Ennyivel is kevesebb nőt tud megtudni.

4.Addig se kell a saját elba...tt életével foglalkozni.

5.Simán gonosz és rosszindulatú.

2017. okt. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
60%

Jav.

*

Ennyivel is kevesebb nőt tud megdugni.

2017. okt. 25. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
22%

Kész röhej ez a sok dagadt p_tsa itt a válaszolók között, akik próbálják nyomatni dagadt-propagandát, hogy jaj, mennyi férfi vonzódik a dagadt nőkhöz, még azok is, akik fikázzák őket.. :DD

Na pont ezért utálnak titeket, bálnák, mert ez nagyon irritáló.

2017. okt. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
65%

23 Te valami médium vagy ? Vagy mi ? Hogy belelátsz más emberek, és az ismerőseik életébe, és te aztán tudod, hogy a leírt dolog nem megtörtént, csak a kövérek reklámozzák magukat.


A "természetfeletti" képességeidet nem rosszindulatra és ismeretlen emberek meghazudtolására kellene használni.

2017. okt. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
26%
Na már második oldalon sikerült genetikázni. Csak így tovább.
2017. okt. 25. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
56%

Ha szerintem átlagos nő szerint a Hódi Pamela egy buta tök (néztem édes életet, állandóan, mint egy fogyatékos: tééényleg???), akkor igazam van, de ha meghízok, akkor nem lehet ugyanez a véleményem? Mert akkor már biztos irigység meg minden?


Kövér embereknek nem lehet véleményük, mert hogy néznek ki? Ez azért elég meredek.

2017. okt. 25. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem kívánatosak.
2017. okt. 26. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
0%
Mert primitívek.
2017. okt. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Fogyj le.;)
2017. okt. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!