Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van akkora gyűlölet a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van akkora gyűlölet a kövér nők irányába egyes férfiak felől?

Figyelt kérdés

Azt én értem, ha valaki nem tartja őket vonzónak, nem foglalkozik velük.

Azt nem értem, hogyha egyes férfiaknak ezek a nők nem vonzóak/taszítóak, akkor miért fordítanak annyi energiát arra, hogy őlet bántsák? Nem lenne egyszerűbb egyszerűen csak nem törődni az ilyen nőkkel, ha nem tetszenek? Kinek lesz jobb ettől a gyűlölködéstől, amit it egyes kérdéseknél olvasni lehet?

Miért pazarolják ezek a férfiak az energiájukat egy olyan valamire, amit nem szeretnek?

Teljesen értelmetlen hozzáállás. Senkinek nem lesz jobb, csak ők töltik ilyennel az idejüket ahelyett, hogy valami olyasmire fordítanák, amit szeretnek.


2017. okt. 25. 14:08
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
42%

Mert idegesítő, amikor egy kövér, ronda nő folyamatosan fikázza a szép nőket, meg azokat a férfiakat is, akik egészséges ízlésűek, és ezeket a szép, karcsú nőket szeretik.

És a legtöbb kövér nő ezt csinálja, nyomatják ezeket a tipikus szar dumáikat, "csak a kutyák játszanak csontokkal", "az első osztály kipárnázott", "igazi férfi a telt idomokat szereti", "nagy kofferba jó pakolni" és hasonlók, leszólva ezzel azokat az embereket, akik nem hozzájuk hasonló undorító zsírpacák.

2017. okt. 25. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 A kérdező kommentje:
11.: én ezeket a mondatokat eddig csak férfiak szájából hallottam
2017. okt. 25. 14:39
 13/29 anonim ***** válasza:
23%

10-es latom sikerult megragadni a lenyeget,csak mutattam egy megoldast,hogy aki akarja megoldja.

Akkor tanuljon ki piackepes szakmat amivel tud penzt keresni,ennyi.

Mert ez az egyik kedvenc kifogasom a kover noktol,hogy bezzeg Katanak milyen konnyu,mert van penze.

Akkor tegyen o is,hogy legyen neki is penze,ha csak ennyi a kifogas.

2017. okt. 25. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
8%
#13 És aki nem szól semmit más nőkre, csak egyszerűen van? :O
2017. okt. 25. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
39%
Arra nem mondanak semmit.
2017. okt. 25. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:
15.: tévedés
2017. okt. 25. 15:03
 17/29 anonim ***** válasza:
72%

Ez puszta rosszindulat, semmi több. Felsőbbrendűnek képzelik magukat csak azèrt mert a legtöbb ilyen embernek szerencséje van, és olyan genetikàt örökölt, nem hajlamos hízàsra. Kapàsból az ismerőseim fele eszembe jutott most akik sajàt bevallàsuk szerint sem mozognak, nem sportolnak, ugyanakkor rendesen esznek, csokit csipszet is, mégsem túlsúlyosak.

Akik szeretnek màsokat gúnyolni, a sajàt sikertelenségüket, lelki nyomorukat akarjàk így hàttérbe szorítani.

Aki jól érzi magàt a bőrében, boldog, kiegyensúlyozott, az nem fog màsokat leoltogatni semmilyen kinézeti probléma miatt. Ez mindenkire vonatkozik aki nemtől függetlenül túlsúlyos embereket szidalmaznak. Van ràjuk normàl kifejezés is. Úgy mint túlsúlyos, molett, duci és kövér. A zsírdisznó, koca, dagadék, hàjpacni és tàrsai teljesen szükségtelen és rosszindulatú megnyilvànulàsok.


Vagy akàrmilyen külső tulajdonsàg ami nem felel meg a kis ízlésüknek, elég a megjegyzésekhez.


Azért az elég vicces mikor egy vékony/ àtlagos testalkatú ember olyannal kapcsolatban irigységet érez akit valójàban lenéz. Az a bizonyos fagyi néha visszanyal:) Vagy karma.

2017. okt. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
14%
Vannak olyan kövér nők, akik azzal kompenzálnak, hogy iszonyatosan nagy az arcuk, nagyszájúak, bunkók, affektálnak és a férfiakon élik ki a frusztráltságukat. Szerintem minden férfinak van legalább néhány ilyen ismerőse. Sajnos ezután jön az általánosítás, ami nem helyénvaló persze.
2017. okt. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
55%

Az kiabál a leghangosabban, akinek a haza ég. ;)

Amikor egy pasi lépten-nyomon szidja a melegeket, nem ritkán azért, mert ő is az, csak ezt nem tudja elfogadni.


Ugyanez:

Sok pasi azért csinálja ezt, mert igenis áll a farka a kövér nőkre. És ezzel nem tud mit kezdeni. Van, aki legalább magának bevallja, hogy legalább egyszer kipróbálná a szexet egy kövér csajjal. De a többség még ezt se.

Ezért inkább úgy tesz, mintha...

2017. okt. 25. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
44%
19. Ez nagyon igaz. Ismerek olyan pasit akinek csinos, nagyon vékony felesége van, viszont a szeretői mind olyanok akiknek van túlsúlyuk. 80-100 kilós hölgyekkel szokott félrelépni. Egyébként ő is az a fajta aki előszeretettel dagadtozik, bàlnàzik, beszólogat , leginkàbb a haverok előtt. Sosem vàllalnà fel, hogy vonzódik a telt nőkhöz.
2017. okt. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!