Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülállóak, mire fogtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállóak, mire fogtok gondolni decemberben mikor szíves macik, szíves bögrék vesznek körbe benneteket a boltokban?

Figyelt kérdés
És mindenki párban andalogva szürcsöli a forralt bort .. és mennek a nagy nyalakodások,pusziszkodások,ajándékvásárlások,megbeszélések mi legyen az ünnepi menü,és mindenki boldogan ölelgeti a párját szenteste ? (én meg majd itt netezek egyedül ..)
2017. okt. 30. 18:03
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
5%
Ezek jó dolgok? Mert elég szánalmasnak tűnik, így a leírás alapján.
2017. okt. 30. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%
Eszembe fog jutni, hogy jó lenne valakit szeretni, de egyedül is élvezni fogom az ünnepeket.
2017. okt. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tavaly nehezebb volt, mikor anyukám meghalt, szinte mindenhol anya-lánya párosokat láttam, a szívem majd' megszakadt.
2017. okt. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
Az ember azt vesz észre a vilàgból amit akar! Mondjuk ebben a kategóriában a 25+os dpis szűz fiúknak szoktam mondani pozitîvum keresésre ösztönözve őket de rád is igaz! Pl discoban a "radarom "az egyedűll lévő lányokat szúrja ki, pedig sokan vannak párban is..
2017. okt. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
100%
Arra hogy végre nyugis karácsonyom lesz.
2017. okt. 30. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
74%

Kötélre meg egy erős fára.

Vagy kötélre meg egy jó nagy tiplire és egy jó nagy csavarra.

Azt hiszem eléggé negatív vagyok. Most lett vége egy kétéves kapcsolatomnak.

De azért tettem óvintézkedéseket....töröltem a facebookom...sz/\rnak se kell a “kellemes karacsonyi unnepeket” mg a posztok “szeretlek macim hesteg (vagy mi a tokom) #karacsony...pffffff.....

Ez kész....

2017. okt. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
Akik ilyen látványosan szeretik egxmást azok fogják csapkodni az ajtót szakításkor. Mindent idillinek kèpzelnek meg tökéletesnek de az élet helyre rakja őket. Karácsonykor meg a családdal kell lenni nem pasival csajszival
2017. okt. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 kén_ ***** válasza:
100%
Arra, hogy mit daráljak a Stranger Things után. Komolyan, néhány ember úgy viselkedik, mintha párkapcsolaton kívül nem lenne élet.
2017. okt. 30. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%
A mamára, már egy hete...
2017. okt. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
90%

most is vannak gondolom ilyen cuccok a boltokban

és a szürcsölés zavar :D nem érdekel engem mindenki, az már túl sok lenne :D nyalják falják egymást otthon :D

amúgy bakker nem én vagyok a Jézuska, hogy mindenkit meglátogassak szenteste :D

szóval én valószínűleg kockulni fogok, vagy filmezni, vagy valami...nem szeretem a karácsonyt és kb egyre rosszabb az egész

2017. okt. 30. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!