Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülállóak, mire fogtok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülállóak, mire fogtok gondolni decemberben mikor szíves macik, szíves bögrék vesznek körbe benneteket a boltokban?

Figyelt kérdés
És mindenki párban andalogva szürcsöli a forralt bort .. és mennek a nagy nyalakodások,pusziszkodások,ajándékvásárlások,megbeszélések mi legyen az ünnepi menü,és mindenki boldogan ölelgeti a párját szenteste ? (én meg majd itt netezek egyedül ..)
2017. okt. 30. 18:03
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Csak az fog a fejemben járni, hogy van még Grey Goose vodka a hűtőben, gyorsan leiszom magam.
2017. okt. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
88%
Miért kellett leszavazni? Valamiért tényleg nem ragadott el a szíves macik és bögrék varázsa. De biztos velem van a baj.
2017. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Semmire, semmi negatív érzést nem vált ki belőlem, nem fogok magam alá zuhanni, meg ha boltba járok,nem szoktam nézegetni a bögréket, cél irányosan vásárolok. Az érzelmeimet úgy szabályozom,ahogy nekem tetszik.
2017. okt. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

Előre tudom hogy decemberben egyetlen este lesz pokoli szar, a szenteste. Hogy a volt párom nem lesz velem és a gyermekem csillogó szemét nem láthatom mikor kibontja az ajándékait.

Én meg egyedül bámulom a semmit.

Akkor nagyfos lesz az élet, de utána, előtte nem zavar az ilyesmi.

2017. okt. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
100%
én is itt leszek, nem leszel egyedül :)
2017. okt. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Ugyanarra amire év összes többi napján: öngyilkosságra.
2017. okt. 30. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
A válásnál is ilyen boldogok lesznek?
2017. okt. 30. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
Nem nagyon izgat. Eddig is egyedül voltam, és ez már sanszos, hogy így is marad. Csinálom a megszokott dolgaimat, a többit meg lesz@rom.
2017. okt. 30. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 mikeXxX ***** válasza:
3 randim lesz a héten ,így még fogalmam sincs mi lesz ja de tudom mi lesz dolgozom így tök mindegy de ha ennyire rágörcsölsz akkor egész életedben egyedül leszel . 38f
2017. okt. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
#19-es hatalmas arc vagy!!! :)
2017. okt. 31. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!