Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti írtok még annak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti írtok még annak, akivel szakítottatok?

Figyelt kérdés

Szeretném megtudni az okát egy dolognak. Történt egy szakítás, amit a nő kezdeményezett, mivel nem érezte eléggé szerelmesnek magát. Ezek után, mikor már mindent megbeszéltek, lezárták békében, hetekkel utána még mindig ráír a férfira, hogy mi történt ővele azóta, illetve hogy mi van a férfival. Ez miért van? Nem tudja lezárni? Felelősséget érez? Hiányzik neki?


Volt valakivel ilyen? Mi lett a vége?


Az említett lány távoli, baráti kapcsolatot szeretett volna tartani (a kapcsolat nagyon mély lelkitársi kapcsolat volt amúgy), de azt ő is tudja, hogy ez így nem tisztességes, és a másik felé bántó is.


A "mi a megoldás" része most nem annyira érdekes, mert nyilván letiltani kb egy percig sem tart. Inkább az érdekel, hogy mi játszódik le egy nőben ilyenkor.


2017. okt. 31. 10:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Belőlem is ez csak úgy jön. Szeretet. Szeretek egy embert, és akkor is szeretem, ha többet már nem fogunk dugni.

De mivel szeretem, érdekelnek a dolgai, jót kívánok neki, jót akarok neki, ha látok olyan dolgot, amit őt érinti, nagyon hasznos lehet neki, akkor szívesen elküldeném neki.


aztán persze mérlegelek, hogy lehet-e, nem csinálom mindig, de nálam ebbe semmi több nincs, mint emberi szeretet.


Átéltem, előfordult ilyen velem. De tudom, hogy a fiúk nem akarnak maguknak lány barátokat, nincs rájuk szükségük.

2017. okt. 31. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, pontosan. Ha belegondolsz akkor nem is lenne korrekt, főleg ha a másik már kapcsolatban van, és jön egy volt "csak baráttól" egy üzenet. Sok nő ilyenkor kikaparná az ilyen "barátnő" szemét. De amúgy a nők szeretnek kizárólagosak lenni a szeretett férfinál - úgyhogy nem is baj, ha a férfinak nem fér bele, hogy nőkkel barátkozzon. Igy azért jobb mindenkinek.
2017. okt. 31. 10:16
 3/3 Sunshinedoll ***** válasza:
Én nem szoktam. Jó, lehet én kerültem még csak olyan helyzetbe, ahol én szakítottam és egyáltalán nem voltam kíváncsi az emberre utána, de nem, én szakítás után nem szoktam visszasündörögni magam még baráti szinten sem, szerintem aki ebből rendszert csinál sok exével az pszichopata :D
2017. okt. 31. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!