Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A "kizárólag diáklánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "kizárólag diáklánynak kiadó szoba" az magában foglalja az extra szolgáltatásokat is?

Figyelt kérdés

Vagy olyan is gyakori, hogy "csak fiatal hölgynek", és egyéb ilyen megfogalmazások.

Tehát ha valaki ilyet ír egy hirdetésbe, az egyértelmű, hogy el tudná képzelni akár barátnőnek, vagy barátnő pótléknak is azt a bizonyos lakótársat akit szeretne maga mellé? Rosszabb esetben szeretőnek, prostinak is használná?


2017. nov. 3. 16:41
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#10 Szánalmas, miért is nem tudnál elképzelni lakótársnak egy fiút? Mert hozzá nem vonzódsz szexuálisan? Jaaa.. bumm! Kibújt a szög a zsákból.
2017. nov. 3. 17:09
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem biztos. Valószínűleg lányok laknak ott és nem akar vegyes társaságot, vagy úgy gondolja, hogy egy nő jobban vigyázz a lakásra.
2017. nov. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
46%

Miket bele nem gondolnak a nők egy kiadó szoba hírdetésbe. És még a férfiak a perverzek és nekik jár állandóan a dugás az eszükben.

Én laktam együtt így lánnyal és soha nem szagolgattam semmilyét és soha nem kezdtem ki vele. Az már egy másik dolog, hogy ő viszont bepróbálkozott, ami nem jött össze neki.

2017. nov. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok

Nem érdekel engem az, h hogy néz ki. Van barátnőm is, de még friss és nem jött el az ideje h vele költözzek össze.

Egyébként az életben is, pl a munkahelyemen is jobban kijövök a nőkkel.

Ami azért fura, mert még középiskolában szinte hozzájuk sem mertem szólni.

Más emberekről nem tudok nyilatkozni, de én semmilyen szexuális indittatás nem áll a dolog mögött

2017. nov. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

13-as vagyok.

Le lehet pontozni nyugodtan, bár nem tudom miért.

Egyébként beképzelt, paranoiás gondolatmenet ez a kérdező részéről. Más szempontok is léteznek lakótárs keresése okán, nem csak az amit ő elképzel, hogy szexuális indítatásból keres valaki lakótársat. Komolyan mondom, számomra nevetséges ez a kirohanás, hogy biztos a szexért keres valaki lányt. Ez legalább olyan előítélet mint az, hogy a férfi bérlő szétveri a lakást, nem takarít, bulikat tart, drogtanyát csinál, ellentétben a női bérlővel aki után minden patyolat lesz. Mert elárulom, hogy nem a szex van itt a háttérben. Pontosan az van, hogy a férfiakból azt nézik ki, hogy tönkreteszik a lakást és ezért keresnek nőt. Vagy azért mert a másik lakó is nő és nem akar férfi lakótársat pont azért amin te is agyalsz, hogy majd meg akarja dugni.

Egyébiránt szét kell nézni és az esetek túlnyomó többségében nőket keresnek lakónak. Mert az él az emberekben, hogy a férfi rendetlen, állat és meg akar mindenkit ba.ni.

2017. nov. 3. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Rosszabb esetben szeretőnek, prostinak is használná?"

Persz, nők száz ezrei laknak lakótársként valakinél aki szeretőnek és prostinak tartja őket. És még a lakhatás költségeit is kifizetik ezek a nők és eszük ágában sincs elköltözni.

Minden második nő ilyen szexrabszolga a világon aki lakótársként él valahol.

Hála az égnek a nő nőhöz soha nem vonzódik és így ők mindenféle szexuális tevékenység nélkül együtt tudnak lakni.

2017. nov. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
53%
Én akkor sem dugtam meg az albérlőmet, amikor felajálkozott. Kaptam volna a lakásért havi 80-at. Amikor nem tudta fizetni, természetben akart törleszteni. Annyit nem ért nekem a nő.
2017. nov. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!