Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mikor tud normalizalodni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor tud normalizalodni egy ilyen helyzet?

Figyelt kérdés

Kollégák vagyunk..kb. hetente találkozunk. Akaratunk ellenére kialakult köztünk valami.


Megbeszéltük, hogy egyikünk sem akar felrelepni és le kell zarnunk magunkban a dolgot. Nem is történt semmi testiseg soha..


Munka miatt beszélnünk kell néha de a fenntiek miatt nem tudunk normális kapcsolatot fennt tartani. Folyton feszült a hangulat köztünk..és frusztráltak vagyunk egymás társaságában..


A többet nem beszélunk vagy munkahelyet váltunk opciók sajnos nem lehetségesek..


Volt már valaki hasonló helyzetben?


2017. nov. 8. 15:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Élénkítsétek fel a kapcsolatotokat (mármint nem egymással, hanem te is a pároddal, meg ő is a párjával)

Heti 1 találkozó nem olyan sok, ha normális kapcsolatod lenne, akkor nem is érdekelne, szóval dolgozz ezen.

2017. nov. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Volt, végül a párom és a kapcsolatom, fontosabb volt és ha kevesebb pénzért is, de inkább eljöttem a munkahelyemről, hogy a lehetőséget is elvágjam magamtól, hogy hibázzak.


Azóta, boldog házasságban élek és életem legjobb döntése volt, hogy eljöttem a cégtől és elvágtam magam attól a férfitól, aki miatt az egész életem tönkre mehetett volna!

2017. nov. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Eljöttem onnan. Megszíkatottam a kapcsolatot, és még így is fél év volt, mire elfelejtettem. Anélkül pedig nem tudtam magam túltenni rajta.
2017. nov. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor fog normalizàlodni a helyzet ha ott hagyod a munkahelyedet a párkapcsolatod érdekében.Ha maradsz akkor előbb utóbb rosszabb lesz és a pàrod is érezni fogja rajtad a feszültséget és elöbb utóbb arra is ràjön hogy ki miatt sztem .Valamit valamiért.
2017. nov. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tapasztalatból írok, jelenleg ugyanilyen cipőben járok azzal a különbséggel, hogy nem közös megegyezésünk volt, hanem konkrétan szó nélkül lelépett. Én annak a híve vagyok, hogy legyünk egymással őszinték, 1 évig próbáltam rendezni a munkaviszonyt, mert konkrétan nem volt hajlandó velem szóba állni, a közös projektek ellenére sem, nagyon rossz volt, hogy ennyire nem tudott felnőttként viselkedni, így felmondtam, most töltöm az utolsó napjaimat a cégnél.


Azt tanácsolom, hogy még egyszer üljetek le, és rágjátok át a dolgokat. Ettől többet nem tudtok tenni jelenleg, aztán az idő majd szépen, lassan megoldja a dolgot. Kitartás!

2017. nov. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!