Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 21-22 éves kortól már késő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21-22 éves kortól már késő baráti társaságot kialakítani, önfeledten bulizni?

Figyelt kérdés

Tinikoromban sokat buliztam, de már az elmúlt 3 évben szinte 2x 3x mentem el egy évben, az is erőltetett volt, táncolni már képtelen voltam meg olyan felszabadult lenni mint 17 évesen, még részegség ellenére is. Főleg amiatt, hogy az akkori barátaimat már elvesztettem és olyan emberekkel mentem el akiket alig ismerek.

Más eddigre már kinövi a bulizást, én úgy érzem, hogy még nem nőttem ki. Nincsenek már barátaim így egyáltalán nincs is lehetőségem elmenni. Sokat gondolkodok rajta hogy kimenjek külföldre, legfőbb a pénz miatt, de ez tart vissza, hogyha kimegyek egyáltalán semmi esély nem lesz hogy legyenek barátaim mert nem tudom a nyelvet, és sok idő mire megtanulom, plusz nem fognak befogadni az ottani emberek. Így mindenképp lemondhatok a régi életemről, amikor önfeledten csináltuk a sok hülyeséget és életre szóló élményeket szereztem.

21 éves vagyok és úgy érzem már alapból lekéstem róla hogy baráti társaságot alakítsak ki... Barátom sincs már azóta az időszak óta, mert nem találkozok új emberekkel, és még lehetőség sincs rá hogy ismerkedjek. 2 randin voltam 3 év alatt, az egyik egy munkatársam volt, a másik egy pali aki leszólított csak úgy, de egyik se volt szimpatikus. Fb-on néha bejelöl valaki, és elhív, de nagyrészt olyanok akikkel előre látom hogy nincs jövője.

Másokat ilyen korban már eljegyeznek, vagy gyereket szülnek. Én egyáltalán nem vágyom még ezekre, de úgy érzem hogy már sose lesz lehetőségem olyannak lenni mint régen, fogadjam el?


2017. nov. 11. 19:48
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, 21 felett már soha senkinek nem lehet barátja.
2017. nov. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Jobban teszed, ha már a sírkövedet is megtervezteted.
2017. nov. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
21 éves lány vagyok, de én el nem tudom képzelni, hogy abbahagyjam a bulizást, vagy leálljak a barátszerzéssel, ismerkedéssel. Sőt, inkább tudom magam elképzelni úgy, hogy 40 évesen is bulizni megyek, a gyereket meg lepasszolom a nagyszülőknek. :D Nem vagy lekésve semmiről, előtted az élet, bulik, szőrakozás, stb...
2017. nov. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24f vagyok 6-7 szer voltam szórakozóhelhen
2017. nov. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Van is ilyen mondás, hogy 20 és a halál között...
2017. nov. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha bölcsibe nem szedted össze..., már bukó.


Idióta.

2017. nov. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!