Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek, ez mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek, ez mégis mi részéről?

Figyelt kérdés

A srác 26 éves( perui) én 21éves vagyok.

Több éve itt él már Mo-n , barátnője is volt már magyar.

Nyelvtanulás okából elkezdtünk beszélgetni facebookon, majd rá 1,5 hónapra találkoztunk, tegnap.

Már az írásában is voltak kedves szavai,de azokat mind annak tudtam be,hogy közvetlen embernek tűnik ,és lány barátai is vannak,így biztos velem is csak kedves akar lenni. persze nem úgy kell érteni,hogy naivan álltam hozzá,hanem egyszerűen barátság kezdetének fogtam fel. Ő többször is írta a saját anyanyelvén ,hogy barátok vagyunk.


A tegnapi,azaz első találkozó úgy volt tervezve,hogy bemutatom neki a várost,ehhez néhány órát utazott is vonaton,mert nem egy városban lakunk. Szépen lassan összehangolódtunk az elején, és megtaláltuk a közös hangot , mutattam neki pár helyet ,aztán sötétedett .. Elvittem egy nagyon szép helyre ,és ott volt számomra egy váratlan fordulat,hogy magához húzott és meg akart csókolni . Én visszautasítottam, habár a közelsége nem zavart , és éreztem a kémiát,de mégsem értettem,hogy ezt miért csinálta. Mondtam neki,hogy nem értem,hiszen barátok vagyunk,illetve ez egy barátság kezdete,és leszögeztük,hogy tanulunk nyelvet...és én a fiú barátaim nem csókolom meg ,nálam ez nem szokás. Erre azt mondta,hogy ő sem a lánybarátait . Azt nem vitte túlzásba,hogy szép szavakat mondjon , de azt mondta,hogy tetszem neki. Mit is lehetne mondani,ha csak pár órája találkoztunk. Ezután beültünk egy helyre iszogatni , és aztán újra bepróbálkozott(mértékkel ittunk) , ..közben mesélt az exbarátnőjéről, és sms-t is mutatott,hogy most küldött neki üzenetet,és hogy kínosnak találja az üzenetet.

Engem is kérdezett a volt barátomról ..én mondtam neki,hogy az a múlt,és többet nem szeretnék róla mesélni,legyen annyi elég,amit korábban mondtam. Aztán mikor a vonaton egy darabig együtt utaztunk,újra megkérdezte,hogy közelebb jöhet-e hozzám, én mondtam neki,hogy ezt már megbeszéltük...aztán végül rádőltem ,és kicsit összebújtunk ,de nem engedtem neki,hogy megcsókoljon. Őszintén szólva kívántam,de tudtam,hogy csak magamnak tennék rosszat. Azt sem tudom,ki és mit akar ... és mondott egy olyat,hogy neki mindegy akkor,ne aggódjak,ha úgy döntök maradjunk barátok és esetleg később lehet több meglátjuk....ezután újra közeledett.


Azt is kérdezgette,mikor találkozunk újra, és megyek-e a városába. Mondtam,hogy talán igen,majd meglátjuk....de az rosszul esett,hogy a barátságunk ezzel a közeledéssel elrontotta.

Öleléssel váltunk el a vonaton.



Este írt,hogy hazaértem-e ,ma pedig megkérdezte,hogy mérges vagyok-e még rá.....mivel nem akartam belebonyolódni így írásban ,ezért azt írtam,hogy nem . Aztán beszéltünk pár szót,de csak általánosságokról.



Szóval,összességében, kedvelem őt,és így hogy személyesen is találkoztunk ,egy két dolog azért zavar benne , de alapvetően jó társaság. Az angolom azóta szépen fejlődött,hogy írkáltunk.

Szeretném,ha továbbra is beszélnénk,de most nem tudom,ezt hogy kezeljem.....igazából a közeledése meglepett,mert komolyabb valakinek hittem,de így hogy az exéről beszélt,hogy írt neki és azt mutatta meg,hogy hol dolgozik stb.így elég kiábrándító.

Amikor közel voltunk,és majdnem megcsókolt,mondtam neki,hogy csak barátok vagyunk,akkor mondta,hogy ő több szeretne lenni,de éreztem,hogy azt csak a közelség miatt mondta,mert meg akart csókolni,és szerintem ő is érezte,hogy én is őt.



Azt mondta,hogy tetszik neki bennem,hogy "fura" vagyok...ezt arra érthette,hogy távolságtartó voltam.Mondta azt is,hogy tudja,hogy nem bízok meg benne.



Azt gondolom,egy opció vagyok neki, akivel jókat beszélget napi szinten ,és ebből adódóan egy fix pont,ha találkozunk és partnere lehetek. De így,hogy élőben is szembesült vele,hogy nem az a típusú lány vagyok,aki szalad az ágyba vele,és tényleg komolyan gondolja a nyelvtanulást,így nem tudom,mire számíthatok.... Fog -e még velem beszélni,vagy hogy most hogyan álljak hozzá.

Összezavart.Nem tudom,mit kellene átgondolnom...


2017. nov. 11. 20:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
48%

Ha jól gondolom, egy magyar srácnak már ment volna a tökön rúgás az első csókos kísérleténél.

Nem tudom mit akarsz átgondolni. Csak ti tudjátok, hogy mit akartok. Lefektetni biztosan le akar, a többit meg egyedül ő tudja.

2017. nov. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Meg akar dugni. Mit nem értesz ezen ?
2017. nov. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Mar harmadjara irod ki ezt a szituaciot. Felnott no vagy. Szerinted egy faszi fog majd tobb orat utazni azert, hogy megnezzen egy varost? :D Ha igen a valasz, akkor jobb lesz, ha visszamesz meg barbizni. Az elejetol kezdve nyilvanvalo volt, hogy minimum egy kurast ki akar hozni a dologbol.
2017. nov. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Nem megmondtuk a múltkor is, hogy rád akar hajtani ? Nem hitted. Beigazolódott, most sem hiszed. Így jut majd a bugyidba. Visz-lát majd akkor :).

31/f

2017. nov. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ahhoz,hogy eljusson a bugyimig,ahogy írtad is,kellek én is.

márpedig nálam ez nem így működik.

A helyzetről kérdeztem a véleményeket,de úgy látom többen is szűk látókörrel csak addig látnak,hogy én ,mint fiatal lány odaadom neki,mert külföldi ....


Úgyhogy,megköszönöm,hogy ír bárki is,de légy szíves ez maradjon meg nekem,hogy az értékrendembe mi fér bele.

A kérdésem az,hogy mégis hogyan tudnám ezt legalább a régi kerékvágásba visszaállítani,hogy megmaradjunk barátnak. Ha lehetséges ez.

És igen,az ,hogy vonzó számomra ,egy tény,de az is tény,hogy ez így nem normális,hogy az exe képben van,és közeledik.

2017. nov. 11. 21:20
 6/11 A legrosszabb ***** válasza:
100%

"Több éve itt él már Mo-n , barátnője is volt már magyar. Nyelvtanulás okából elkezdtünk beszélgetni facebookon..."

- Szia, Idowu Oluwakemi Yanuoluwa Olapite, hogy vagy? :)

- táhujákocsog kivagy


"Már az írásában is voltak kedves szavai..."

- Írj valami szépet nekem, Olapite.

- szerelek téged nagyon szökökut talákozunk mámmost


Szakadok. :D

2017. nov. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Lazy Lover ***** válasza:
Dime la verdad!por qué siempre te veo sola? yo simplemente pensaba ...
2017. nov. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Ez a Ti színvonalatok.

nem nehéz fenntartanotok,mivel elég lent van,gratulálok. Én kiírtam magamból,ez megérte , de az biztos,hogy nem érdekelnek a válaszok.

2017. nov. 11. 21:24
 9/11 anonim ***** válasza:

"Ahhoz,hogy eljusson a bugyimig,ahogy írtad is,kellek én is." Így van. Mondtad, hogy ez csak a nyelvtanulásról szóljon. Nem tartotta hozzá magát, nyomul, te pedig ahelyett, hogy következetesen cselekednél és megszakítanád vele a kapcsolatot, miután hazudott neked, még gondolkodsz. Nem tudom, hogy mi ez, ha nem együttműködés részedről.

31/f

2017. nov. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A legrosszabb ***** válasza:
100%
akko mé irtadki táhujákocsog
2017. nov. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!