Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezen jogosan vagyok kiakadva?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezen jogosan vagyok kiakadva?

Figyelt kérdés
A "barátommal" 1 hónapja ismertük meg egymást, de egyáltalán nem úgy viselkedik, mint aki szerelmes. Illetve, amikor találkozunk(kb heti 2x), akkor minden szuper, elvisz randizni(mozi, biliárd stb), már nála is aludtam párszor. Viszont, amikor külön vagyunk, alig beszélünk. Pl tegnap este felhívott, ma írtam neki 2x is, fent is volt többször a nap folyamán cseten, mégis csak most válaszolt. Nemis írtam neki vissza. Én akkor viselkedek így, ha nem vagyok szerelmes vagy csak talonban tartok valakit. Ti is ki lennétek ezen akadva?

2017. júl. 8. 21:36
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
88%
Ide mindenki azt fogja irni hogy te egy pioca ribi vagy hogy kepzeled hogy raakaszkodsz... de szerintem jogos en is elvarom hogy amikor tud irjon a parom. Nem illetek ossze szerinten szakits
2017. júl. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem vagyok pióca, az összes randit ő szervezte, szinte mindig ő hív fel stb. Szerintem pofátlanság majdnem 1 napig nem visszaírni az elméletileg barátnődnek, mikor fent vagy. Nemis az, hogy pofátlanság, de így mi értelme így egy kapcsolatnak? Azt hiszem, #1, megfogadom a tanácsod, de első körben megbeszélem ezt vele. Még várok válaszokat!
2017. júl. 8. 21:47
 3/20 anonim ***** válasza:
100%

Hát tényleg nem úgy viselkedik mintha szerelmes lenne. Sajnálom, de az is lehet,hogy csak most ér rá(d). Szerintem kérdezd meg,hogy milyen elfoglaltsága volt vagy ilyesmi.


Hozzát tenném,hogy én sem biztos,hogy írogatnék annak a személynek napi szinten, akivel már talàlkozgatok.De lehet,hogy csak nem szeret chatelni, pötyögni. Ha ez áll a háttérben akkor szerintem nem kell aggódnod.


19/L

2017. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
31%

"Én akkor viselkedek így, ha nem vagyok szerelmes vagy csak talonban tartok valakit. Ti is ki lennétek ezen akadva?"


Nem, kérlek... én azon vagyok kiakadva, hogy egyfelől te ugye... szemrebbenés nélkül teszed ezt az általad kiakasztónak vélt viselkedést másokkal, de ha veled teszi valaki, akkor ég-föld összeszakad.

Másfelől meg azt a keveset is ő teszi a kapcsolatba és nem te, de még te vagy kiakadva.


Lefordítom neked: NEM, NEM JOGOS.

2017. júl. 8. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem csak ő tesz a kapcsolatba, azzal kezdtem, hogy ma 2x is írtam neki és nem válaszolt. Soha nem mondtam le randit, ez is egy olyan jelzés a lány részéről, hogy érdekel a srác. Én nem fogok kezdeményezni, ilyen szempontból hagyományos a felfogásom, a fiú legyen a kezdeményező fél.
2017. júl. 8. 22:04
 6/20 anonim ***** válasza:
69%

"fiú legyen a kezdeményező"

ilyen szabály nincs. Programot v találkozót bármelyik fél javasolhat. nincs megszabva sehol h a férfinak kell kezdeményezni....


F

2017. júl. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

#6 nincs megszabva, de hadd döntsem már el, hogy én hogy ismerkedek. Megengeded? Kösz.

Amúgy a kérdésre kéne válaszolni, nem terelni a témát.

2017. júl. 8. 22:17
 8/20 anonim ***** válasza:
51%
Valamelyik nő meg örül ha nem fojtja meg a ragaszkodásával a másik.
2017. júl. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
66%

Szerintem masik bnoje is van. A csaj jelenleteben nem tud neked valaszolni.

Vagy egyszeruen csak nem erdekled.

N

2017. júl. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
72%

normális hangnemben válaszoltam, akk mire fel a paraszt stílus? Egyébként írhattam volna simán h hívd fel, de a párodról semmi infó nincs. Pl dolgozik v tanul v bármi.


Am meg felnőtt vagy tehát el tudod dönteni mit miért csinál a másik, ugye? ;)


fékezd magad, nem gyerekekkel beszélsz

2017. júl. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!