Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet jó férfi-női...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet jó férfi-női barátságot ápolni? Fontos!

Figyelt kérdés

Már volt köztünk több is, de inkább barátok maradunk. Hogyan lehet ezt fenntartani úgy, hogy ne legyen belőle feszültség és tényleg ápoljuk a kapcsolatot? Milyen programokat csináltok, akiknek ilyen van? Ki kezdeményezi a programot és ki ír rá a másikra, ha van valami program ötlet?



28N


2017. nov. 14. 17:29
 1/9 anonim ***** válasza:
Lehet, másnál működik programokkal, nálam, az ilyen barátság, csak akkor működött, ha közbe volt iktatva az ágy is.
2017. nov. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt kár erőltetni, ha már el lett b-szva és még meg is kell kérdezni.
2017. nov. 14. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nincsenek férfi barátaim, ezért nem is tudom kezelni az ilyet, de kapcsolatot nem akarom megszakítani.
2017. nov. 14. 17:46
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves? Azzal számolj, hogy ha már lefeküdtetek, részéről az tök természetes lesz, hogy megint meg fog történni "baráti program" keretében. Ezért nem lennének illúzióim, hogy ez barátság marad.
2017. nov. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
#4 Ehhez két ember kell. Ha csak ezt akarja, akkor én szüntetem meg a kapcsolatot vele és akkor nem kár érte.
2017. nov. 14. 18:00
 6/9 anonim ***** válasza:

Igaz, ketten kellenek hozzá. Kevés nő van, aki így tud hozzáállni, a legtöbben hagyják magukat kihasználni.

Akkor az eredeti kérdéshez: bármelyik fél kezdeményezheti a programot, bárki írhat. Ha a másik hajlik rá, akkor elmentek, aztán kiderül, hogy hogy működik-e.

2017. nov. 14. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Miért feküdtél le vele, ha most visszatáncolsz?
2017. nov. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha már volt közöttetek több, akkor sehogy.
2017. nov. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ahogy akármilyen barátságot.

Gyakoroljátok érzelmeiteket, kommunikációt, stb.

2017. nov. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!