Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hanyadik randi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hanyadik randi után szabad megkérdezni, illetve felhozni a kapcsolat témát? Ti mennyi után jártatok/jártok?

Figyelt kérdés

2017. nov. 15. 15:54
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kell fölhozni,mert egyértelmű lesz. Amúgy, ha még nem vagy biztos benne, majd kialakul, ha nagyon úgy tűnik, hogy egy hullámhosszon rezegtek. -szerintem
2017. nov. 15. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Velem is volt olyan, hogy én úgy gondoltam hogy csak ismerkedünk, nem vagyunk még kapcsolatban, a későbbi barátnőm meg úgy hogy már úgy gondolta igen. Jó nagy csalódás volt neki, mikor mondtam hogy én még mással is randizok. Az első szex után egyértelmű szokott lenni, a változás irányából. De ha nem változik semmi, akkor jobb megbeszélni. A 30+ korosztályról beszélek.
2017. nov. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!