Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 12 évesen ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 12 évesen ha a strandon csak bugyiban melltartó nélkül fürdök az ciki?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 18:24
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
80%
Hát 12 évesen már bármelyik pillanatban elkezd majd nőni a cicid, ez már csak hónapok kérdése, szóval én a helyedben már nem nagyon gondolkodnék abban hogy melltartó nélkül...Nemvagy te már 5 éves kisgyerek!
2010. máj. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
83%
Te még GYEREK vagy, 12 évesen nem kell monokinizni! Ha egy felnőtt nő monokinizik az az ő dolga, nem azt mondom, hogy nem nézem meg, és nem tetszik, de meg van róla a véleményem. És még csodálkozunk, hogy mennyit hallani mostanában a pedofíliáról. Sok hasonló korú kislány elég kihívóan öltözködik, festi magát stb., gondolom a szülei tudtával és beleegyezésével, aztán csodálkoznak, ha áldozatául esik a kislányuk egy ilyen bűncselekménynek.
2010. máj. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
72%
bújj el.. :|
2010. máj. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
82%

Valóban sok a pedofil,sosem lehet tudni hol bukkan fel egy.Szóval ha belegondolsz mondjuk melltartó nélkül vagy a strandon,jössz ki a medencéből és valaki félrehív beszélgetni.Te kis naív kislány,elmennél aztán ki tudja mi lenne.

Meg amúgy is,azt írtad,hogy neked nem nagy.A nem nagy azt jelenti,hogy már van egy kicsi.Azért így pedig nagyon gáz.



Én anno már 10évesen,mikor elől deszka,hátul léc voltam azért hisztiztem,hogy kétrészes fürdőruhát kapjak.Nem azt mondom,hogy ez a normális,de bennem alapvetően van egy kis tartás az emberek véleményétől.Ahogy kezdett kialaulni a véleményem,a személyiségem ebben is én akartam dönteni:D

15/L

2010. máj. 31. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
64%
ahogy neked kellemes. más véleménye ne érdekeljen.de, ha egy ismeretlen pasi akar elhívni akkor inkább rázd le. ja és nem enged, hogy hozzádérjen. se semmi.
2010. máj. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
63%
ciki
2010. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:
57%
Nem. Ma már rengetegen monokiniznek, ez tök természetes dolog.
2010. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
67%
Ne csodálkozz, ha öreg bácsik japán turista módjára mindenáron fényképezkedni akarnak majd veled. Szerintem nem kéne...
2010. máj. 31. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 kicsigman ***** válasza:
74%
Ha nem érzed cikinek akkor nem is az (azt meg le kell szarni hogy mások mit gondolnak én is melltartó nélkül szoktam fürödni 18/F)
2010. máj. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem nem ciki, kérdezd meg a szüleidet. Barátnőm 12 éves húga is melltartó nélkül szokott lenni a medencében akkor is, ha ott vagyok, tök természetes dolog, hiszen gyerek. Strandon még nem voltam vele, de ott se venne fel melltartót, nincs is neki.

19/f

2010. máj. 31. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!