Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 12 évesen ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 12 évesen ha a strandon csak bugyiban melltartó nélkül fürdök az ciki?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 18:24
1 2 3 4 5
 31/48 anonim ***** válasza:
88%
általános elsőben kötelező úszásunk volt. a tanár kijelentette, hogy kizárólag bikiniben, vagy úszódresszben vehetünk órákat. 6 évesen meg aztán senki sem fejlett..
2011. jan. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/48 anonim ***** válasza:
86%
Nálunk is ezt mondták az alsós úszásoktatáson, hogy bikini, vagy úszódressz kell. A kérdező pedig már legalább 6.-os/7.-es, mindjárt kijárja az általános iskolát....
2011. jan. 6. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/48 anonim ***** válasza:
87%
kérdező, attól mert nincs melled még levezkőznél a fiú osztálytársaid előtt is? mi van, ha összefuttok a strandon?
2011. jan. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/48 anonim ***** válasza:
77%
Barátom kishúga pont 12 éves. Én nem tartanám cikinek, mert ő még nagyon kislány. Testileg is, lelkileg is. De vannak olyanok, akik 12 évesen már elkezdtek fejlődni testileg, azoknál ciki lehet. Bezzeg az én koromban még nem voltak ilyen problémák, én simán melltartó nélkül feszítek a régi strandolós fotókon. 21/L :)
2011. jan. 6. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/48 anonim ***** válasza:
57%

engem nem zavarna, ha ilyet látnék a strandon. megbámulnám és kész, ennyivel el lenne intézve. megbámulom a monokinizőket is, persze azért nem nyálcsorgatva :)

"ami szép, azt megnézem" alapon.

12 évesen meg, hát még nem teljesen mindegy? akár van cici akár nincs. ahogy kényelmesebbnek érzed és kész.

a társadalom meg már csak ilyen, kapásból azt látja, hogy "jajj, ne csináld, mert jönnek a pedofil bácsik és cukrot osztanak". azért ennyire talán még nem gáz a helyzet.

és ezzel a véleményemmel lehet, hogy egyedül vagyok :)

2011. jan. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/48 anonim ***** válasza:

Jó, hogy januárban jutott eszedbe feltenni megint ezt a kérdést. :)

Én nem ajánlanám, mert elég sok a pedofil, akinek az ilyen csajok csak könnyű prédának számítanak.

2011. jan. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/48 anonim ***** válasza:
25%
Majd ha elkap egy pedofil nem lesz több ilyen gondolatod kislány.Szánalom a köbön
2011. jan. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/48 anonim ***** válasza:
62%
sajnos most nem olyan idők járnak, h ne a legrosszabbra kelljen gondolni. inkább vedd fel a bikinifelsőt, biztos nem fogod magad kínosan érezni és a pedofilok sem szúrnak ki maguknak nagy eséllyel. lehet, hogy nyárig nől 2 kosárnyit a melled, akkor már nem lesz kérdés számodra, hogy felveszed-e a felsőrészt.
2011. jan. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/48 anonim ***** válasza:
de mivel tavaly nyári a kérdés, gondolom azóta 13 vagy, szóval mostmár azért ne
2011. jan. 6. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/48 A kérdező kommentje:
csak azért kérdeztem mert megyünk most fürdőbe és hogy húzzak e melltartót
2011. jan. 8. 17:21
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!