Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 12 évesen ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 12 évesen ha a strandon csak bugyiban melltartó nélkül fürdök az ciki?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 18:24
1 2 3 4 5
 41/48 anonim válasza:
69%
sztem vegyél fel! én már 7 éves korom óta hordok. nem kell h szivacsos legyen, de azér szerintem takardd el mert még kinevetnek! 12/L
2011. júl. 18. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 Dark Prophet ***** válasza:
81%
Szerintem semmi baj nincs azzal ha nem hordasz. Es mi van ha megbamulnak? Elkonyveled h tetszel az embereknek s vigyazol magadra h ne tamadjanak le s kesz. Kortol fuggetlenul soha nem kene "ciki" legyen az ahogy valaki jol erzi magat. Aki meg meg akarja erte dugni az az o hibaja. Ha a vilagtol valo felelmunkbol feladjuk azt amik vagyunk es ahogyan jol erezzuk magunkat, vonatkozzek ez akar egy olyan kis dologra is mint topless furdozes, akkor mar a vilag iranyit minket es a tarsadalom rabjai vagyunk. Kicsit szerintem meg kell tanulni nem felni az elettol es a nagyvilagtol. Aki allandoan demonokat kepzel annak elobb utobb be is jon...elenyeszo az eselye hogy egy nyilvanos emberektol nyuzsgo strandon egy pedofil megdugna, szal nem ertem miert problemaznak az emberek. Tudod az emberek 99 szazaleka nagyon prud. Van sok olyan lany is akinek az is nehezere esik h miniszoknyat vegyen, vagy levetkozzon furdodresszre a nyilvanos strandon. Komolyan ijeszto hogy mennyire a gatlasok tengerebe fut ez a vilag. A tanulsag: ugy csinalj ahogy jol erzed magad es ahogy tetszik, ne hagyd h masok befolyasoljanak. Szuleidnek fogadj szot mert ok a szuleid, s mas mindenkinek joga van a sajat velemenyehez. A vilag telistele van nudi strandokkal ahol mindenfele koru lanyok meg tizenevesek is egy szal semmiben tok jol erzik magukat es senki nem eroszakolja meg oket...nem kell mindent szexre kenni. Valaki lehet szep ugy is h ne egybol a p*najara gondoljunk...De ez csak az en velemenyem. Ha en lany lennek en tudi topless strandolnek mar csak azert is h elvezzem az emberek elkerekedett szemet:))
2011. aug. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
66%
Maximálisan igaza van az ma 13:16-os válaszolónak!
2011. aug. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
79%
Csak azért hülyeség amit írsz, itt egyel felettem, mert ha egy strandon nem lehet nudizni, monokinizni, akkor ez egy serdülő lányra is vonatkozik, nem csak a lógócsöcsű nyanyákra. Gondolkodjatok már. Én nagyon pártolom, hogy pucér lányok mászkáljanak körülöttem. Nagyon helyesen teszik. Nekem is jó, meg nekik is jó. De a strandon vagy lehet monokinizni, vagy nem. És ez nem csak 30-on felül érvényes.
2011. aug. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
79%

Maximálisan igaza van az ma 13:16-os válaszolónak!

"ha egy strandon nem lehet monokinizni"- de ezt ki tiltja meg és miért? Egy intézményvezető aki olyan prűd ,mint itt sokan! A '80-as évekhez képest orjási a visszafejlődés, mára már az Angolokon is túlteszünk prűdségben!

A Balatonon régen sokan monokiniztek, most már szinte senki.Mégis külföldön sok Magyar nő ledobja a melltartót, mert ott más a megítélés,nincsenek barmok, akik azt mondják: "monokinizel,meg van a véleményem rólad" !


Rendszeresen jártunk Bibionéba ,volt ott egy lány kb 10 éves korától 18 ig minden nyáron láttuk,végig monokinizett. Vidám ,kedves és szép volt, senki nem akarta letámadni, mindenki csak csodálta vidámságát, életkedvét!


40/f

2011. szept. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos valóban nagyon prűd lett a magyar társadalom. Horvátországban bárhol lehet nudizni, Németországban a városi tereken is lehet látni meztelenül napozókat, nálunk meg visszafejlődik minden, és már a strandokon is alig vannak monokinizők, a nudistákat meg mindenhonnan kitiltják, csak néhány színvonalasabb és drágáb wellnessközopntban lehet normálisan szaunázni.
2011. szept. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:

Szia!

Én 5!!! éves korom óta hordok bikinit, mert akkor a 2 évvel idősebb barátnőm járt úszni, és neki volt :)

Én világéletemben nagyon szégyenlős voltam, és ezért hordom.Most 13 vagyok, és el sem tudnám képzelni hogy tavaly ne le volna rajtam.Én nem itéllek el, mert szerintem neked jobb, mert nem vagy szégyenlős :)Tényleg gondolj bele, hogy mi van ha az egyik osztálytárs fiúddal találkozol.Szerintem mindenképp bikinit, ne dresszt, mert az kényelmetlen (legalábbis nekem)

2012. nov. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem pedig az a ciki, hogy egy melltartó nélküli fürdés egyáltalán kérdés lehet bármely korosztály számára. Teljesen természetesnek kellene lenni, hogy egy uszodában vagy a strandon mindenki azt hord, amit akar. Aki csadorba felöltözve akar az fürödjön úgy, aki meg pucéran az úgy. Az hogy valaki felvesz-e melltartót vagy fürdőruhát az legyen a saját ügye, de mások ne ugassanak ebbe bele, és ne mások miatt kelljen valamit is felvennie. Akinek meg nem tetszik, az meg ne bámulja.
2012. nov. 25. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!