Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek 12 évesen ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek 12 évesen ha a strandon csak bugyiban melltartó nélkül fürdök az ciki?

Figyelt kérdés
2010. máj. 31. 18:24
1 2 3 4 5
 21/48 anonim válasza:
48%
Ciki
2010. máj. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
60%
A tegnapi 20:51-esnek igaza van. Még gyerek vagy, ha nem kezdett el nőni még a cicid, akkor nem kell melltartó. Te is tudsz vigyázni magadra, és gondolom idegenekkel nem állsz szóba. Szerintem ez hülye kifogás, hogy a pedofilok miatt kell a melltartó. Ha Te anélkül érzed jól magad, akkor ne vegyél fel! Tudsz vigyázni magadra már ennyi idősen.
2010. jún. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
64%
Előző vagyok. Még azt akartam írni, hogy azzal van a baj, aki a kislányokat bámulja, és nem Veled! A meztelenség és a szex nem ugyanaz. Ha valaki meglát egy olyan típusú lányt félmeztelenül vagy egy kisebbet meztelenül akár, és a szex jut az eszébe, azzal agyilag valami nagyon nincs rendben.
2010. jún. 1. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
69%
A szüleidnek mia véleménye,az érdekelne. Én adnék a gyerekemre melltartót,ha van cicije ha nincs. sztem ciki.
2010. jún. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 A kérdező kommentje:
Azt mondták, hogy ha nekem igy a jó. És hogy felesleges hogy csak szorítson. Mert nem sok mindent van takarni.
2010. jún. 1. 15:41
 26/48 anonim ***** válasza:
68%
Hát te meg a szüleid tudják de én nem lennék "pedofil álom".
2010. jún. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim válasza:
81%
szrintem ha nem akarsz bikinit, akkor egyrészes úszódresst mindenképp vegyél
2010. jún. 17. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
84%

Úgysem lehet meggyőzni Téged...

Egyébként egy jól kiválasztott,méretben megfelelő bikini felsőnek nem szabadna,hogy szorítson!!!

Egyébként én itt a melltartóval kapcsolatban azt gondolom,hogy egy kis hárömszög alakút vehetnél.Nagyon csinos,és szinte mindenkinek jól áll.Nem kell szivacsos,merevítős felső,csak,hogy valami mégis legyen:)

2010. júl. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
75%
Igen, ciki. Óvodás korban lehet ezt még megejteni, utána már illene legalább egyrészes fürdőruhát felvenni. Nekem 9 évesen jött meg, 12 évesen C kosaras mellem volt, meg sem fordult a fejemben, hogy csak bugyiban legyek. Vegyél egyrészest, vagy háromszögletű melltartós bikinit (a méretedben, hogy ne szorítson). Nem vagy már kisgyerek, hogy csak bugyiban strandolj.
2011. jan. 6. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
61%
én utoljára 11évesen voltam így a balcsin, nem volt ciki, mert nem volt tényleg semmi mellem. 12évesen már kezdett, akkor már felvettem azért.
2011. jan. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!