Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi is a helyzet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi is a helyzet?

Figyelt kérdés

Egy héttel ezelőtt randiztam egy férfivel. Számomra nagyon szimpatikus volt az illető, de mivel nem vagyok egy nagy randizós, nem voltam benne biztos, hogy kölcsönös-e a dolog. Itthon persze vártam a visszajelzését. 2 nap múlva írt, hogy szimpatikus voltam én is számára, de átgondolta, és sajnos elég összevisszaság jelenleg az élete (amit azóta se fejtett ki, hogy mit takar), ezért a partnerének lenne rossz egy ilyen kapcsolatban lenni vele. Nagyon csalódott voltam, de már kezdtem elfogadni, hogy rendben, akkor sajnos nem folytatódik a dolog kettőnk között. Erre ma megint írt nekem. Itt vesztettem el a fonalat. Nem igazán értem, hogy miért kell írni egy olyan nőnek, akivel mégsem akar kapcsolatot. Akkor mi szándékból ír? Ilyenkor szerintem sokkal jobb lenne, ha békén hagyna teljesen, hogy beletörődjek, esélytelen a dolog, mint, hogy néhány naponta ír valami kedves dolgot. Mert ilyenkor elhúzza az ember előtt a remény fonalát...

De mi történhet? Mi szándékból ír ilyenkor a férfi? Bizonytalan? Ennyire átgondolná a dolgot?

Hozzáteszem, elég határozatlannak tűnő férfiúról beszélek, aki picit olyan "anyuci pici fia" típus is egyben.



2017. nov. 19. 20:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Mit írt?
2017. nov. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
56%

Anyuci pici fia aki állandóan nyavajog... Kellene a tudod kinek :D

Amúgy mivel olt téged, írd már le!

2017. nov. 19. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem oltott, csak ezt írta konkrétan, hogy összevisszaság az élete, és nem biztos, hogy jó lenne így egy kapcsolatba belebonyolódni.
2017. nov. 19. 20:46
 4/13 A kérdező kommentje:
Közben meg azt is írta, hogy jót beszélgettünk, meg gratulált egy eredményemhez - ami amúgy közös érdeklődési körünkhöz kapcsolódik.
2017. nov. 19. 20:46
 5/13 anonim ***** válasza:
70%
Tudom is én, mit akarok. Azért, írok még, csak meg kéne dugni legalább egyszer, ha már ilyen kedvesnek tűnik.
2017. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szexnek még megfelelsz. Nem lehet, hogy van valakije?

Amúgy kell egy anyu oucu fia?

2017. nov. 19. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Nyersen: dugni jó lennél, de komolyabbat nem akar most veled.
2017. nov. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Bizonytalan, önbizalomhiányos. Talán pont az anyjának köszönhetően...
2017. nov. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy szexelni akarna, mert a legtöbb baromhoz hasonlóan, akiknek már kb. az első 3 kérdése közül tuti valamelyik szexhez kötődik, ő szóba sem hozott semmi effélét minimálisan se.

De az mondjuk már nekem is megfordult a fejemben, hogy lehet több nővel randizik és válogat, vagy az exétől még nem szakadt el teljesen.

Attól függ, hogy mennyire szól bele az anyukája a dolgokba. Ha teljesen ő irányítja, és mondjuk nem velem döntene dolgokról a későbbiekben, akkor nyilván nem kellene. De ez meg 1-2 randevúból nem derül ki.

2017. nov. 19. 20:52
 10/13 anonim ***** válasza:
80%
Lehet visszatáncolt valaki, aztán talonba eltenne.
2017. nov. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!