Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szúrja egyesek szemét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szúrja egyesek szemét, hogy nem zavar a nem létező mellem?

Figyelt kérdés

Van elég bajom azon kívül is.

Kaptam már férfitól megjegyzést, hogy legalább hordanék push-up melltartót, mert mennyire gáz ez így.

Nők is kérdezték, hogy miért mutogatom, hogy lapos vagyok (mutogatom=merevítő és szivacs nélküli csipkemelltartókat hordok, vagy még azt se), erre nem kellene büszkének lenni, nem nőies.

Taszító, ha egy nő nem komplexusos ezen "hiányossága" miatt és nem szilikoncicikre kuporgatja a pénzét? Előbb töltetném fel az ajkaimat...


2017. nov. 20. 14:40
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
91%

"Én is azt vettem észre, hogy zavarj sokakat, ha egy nő nem full komplexusos. " Hu ez mennyire igaz.

Kérdező, nekem nagy melleim vannak és köszönd meg a Jóistenkének, hogy kicsi, feszes mellekkel áldott meg, és nem kell költened jól tartó minőségi melltartókra vagyonokat. Én mindenbe beleverem a hülye melleim. :)

A legtöbb ember szeret panaszkodni, és ezt elvárná tőled is, hogy érezd magad szarul a bőrödben.

Azok a nők meg irigyek csak, akik piszkálnak, gondolom vékony is vagy, ez fáj nekik...

2017. nov. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem is a kilátszó mellbimbóid miatt szóltak be
2017. nov. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
30%
Hogy megtudd, hogy a bimbók zavarják e a többieket, ragaszd le őket jó alaposan egy hétig napközben.
2017. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
79%

Durva, amit Sunshinedoll írt, hogy húzzák a szájukat, ha egyetértesz a dicsérettel... Én meg folyton azt hallom mindenhonnan, hogy ha a dicséretre úgy válaszolsz, hogy "ugyan", akkor meg álszerénynek fognak nézni és az is visszatetsző. Most akkor mi a p.csömet reagáljunk?:DDDD Hát betojok.


Amúgy engem személy szerint nem érdekel, az egyetlen amit megjegyzek magamban, amikor valakinek nagy melle van, ami látványosan lóg, és olyan kivágott felsőt vesz fel, amiben ez naaaagyon látszik. De akkor se jutna eszembe se megszólni, se bámulni, csak arra gondolok, hogy jesszus, miért vett fel ilyet. Primitív aki kérdés nélkül beleszól mások öltözködésébe, viszont szerintem is kellene azért melltartót hordanod, mert a kilógó mellbimbó nem túl jó, de nem kell push up, amúgy baromi kényelmetlen.

2017. nov. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 A kérdező kommentje:

Nem mutogatom a mellbimbóimat sem. Nem hordok átlátszó, feszes felsőket, még így se mennék utcára soha:

[link]

(Egyébként körülbelül ekkora mellem van.)


Nem tök idegenek szóltak be, hanem ismerősök és olyanok, akikkel valamiért beszélgettem a témáról. Ha nem kerül szóba, senkinek nem tűnik fel, hogy nincs rajtam melltartó. Egyébként is mell alá ér a hajam és általában kiengedve hordom, szóval még átlátszóbb felsőben is takarva lenne a mellem...


De nem is értem az ilyen jellegű hozzászólásokat. Szerintetek iskolába vagy dolgozni ilyen ruhában szokás járni?

[link]

2017. nov. 20. 16:44
 16/31 anonim ***** válasza:
51%
Mert valószínűleg a bimbód átszúrja a fölsődet. Ha mutogatod, akkor viseld el a megjegyzést, főleg ha ezt kihívóan teszed
2017. nov. 20. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
#16, ha nem vagy képes elolvasni, amit írok, akkor légyszi ne vedd a fáradtságot hozzászólás írására...
2017. nov. 20. 17:00
 18/31 anonim ***** válasza:
19%

9-es vagyok

Sztem a linket képen nem pici a cici!

Sztem túl szexi vagy, az a bajuk. Beindította a fantáziájukat, a csajok pedig irigyek ! ;)

2017. nov. 20. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
0%
17.: ha nem ez a baj, akkor irreális, amit írsz, hogy mindenki a te csöcsöddel foglalkozik. Kiprpvokálod, mint ahogy a személyiségeden látszik
2017. nov. 20. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
75%

7# vagyok

Basszus ezek egyaltalan nem kicsik. Inkabb kozepes meretuek. Az enyem ennel sokkal kisebb.


Tenyleg csak irigykedesbol mondhatjak, hogy nehogymar te kenyelmesen elhess cicifix mentesen. Szenvedj csak te is melltartoban, ahogy ok!

Azt szeretik piszkalni, aki mas, lehet ez jo vagy rossz ertelemben veve. Es mivel te szereted szabadon hagynia ciciket, mas vagy mint a tobbi.

2017. nov. 20. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!