Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szúrja egyesek szemét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szúrja egyesek szemét, hogy nem zavar a nem létező mellem?

Figyelt kérdés

Van elég bajom azon kívül is.

Kaptam már férfitól megjegyzést, hogy legalább hordanék push-up melltartót, mert mennyire gáz ez így.

Nők is kérdezték, hogy miért mutogatom, hogy lapos vagyok (mutogatom=merevítő és szivacs nélküli csipkemelltartókat hordok, vagy még azt se), erre nem kellene büszkének lenni, nem nőies.

Taszító, ha egy nő nem komplexusos ezen "hiányossága" miatt és nem szilikoncicikre kuporgatja a pénzét? Előbb töltetném fel az ajkaimat...


2017. nov. 20. 14:40
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Irigyek, hogy van önbizalmad.


Am itt egy cikk,hátha hasznos:

[link]

2017. nov. 20. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
43%
Ha ekkora mellekhez nem húzol melltartót (mert hogy ez nem a kis kategória, hiába hiszed azt), az tényleg közönséges
2017. nov. 20. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
56%

Nekem sincs mellem és melltartót sem hordok, mert gyűlölöm. A ruháim 95%-án nem üt át, mert vastagabb anyagúak, nyáron meg alákapok egy sportdolgot és ennyi - de igazából kb. 3 olyan felsőm van, amihez kell, amúgy meg leszarom.


Én sem nézem a pasik farkát szűk gatyában, ők se tegyék ezt a mellemmel. :)


28n

2017. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
32%

Én is az ismerősömből indultam ki. Kb akkora a melle, mint az általad linkelt képen, csak nem ilyen szép formájú. Ha melltartót húzna egy telt B kosara lenne, vagy egy szivacsosabb C.


Nagyon undorító, hogy az életben nem hordott melltartót, mert kényelmetlennek tartja, a melleit kicsinek látja, és azt hiszi nem lógnak(köldökig érnek). Folyamatosan átlátszik a mellbimbója. Nem úgy, mint az általad linkelt második fotón, hanem mint az elsőn. Hiába hord bő ruhát, bizony az is hozzáér a melleihez és feltűnò a 2 dudor.


Vérig van sértve ha megbámulják vagy közönségesnek tartják. Én egyszer szóltam neki, hogy bámulják mert átlatszanak a bimbói, képes volt letagadni, direkt élvezte, hogy a melleivel foglalkoznak, de úgy tett, mintha nem is lenne miért bámulni..


Valami nem oké azokkal, akik nem hordanak melltartót, zavarja őket a feltűnés, ok nélkülinek tartják, de nem változtatnak.


Gondolod nincs oka, hogy téged pécéztek ki, más kismellű pedig ilyet hírből sem hallott?


Én sokkal laposabb vagyok nálad, kb férfimelleim vannak, hordok sima AAs melltartót és az ég világon senki sem piszkált soha ezért, pedig én is ki vagyok békülve a testemmel és szép fehérneműt hordok. Ugyanígy van ez a laposmellű barátnőimmel.


Ha téged többen találnak meg ugyanazzal, másokat meg nem, akkor valamit rosszul csinálsz.


Szerintem ezen csak egy fotó tud segíteni nyaktól lefelé és deréktől felfelé.


Amúgy a képen lévő csaj melle közepes méretű és lóg is kicsit.

2017. nov. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
30%

Szerintem te csak troll vagy :-)

De ha nem, nekem az sokkal fontosabb, hogy ne legyen elefánt a nő, lehet deszka melle is...

Bár szerintem mindegy az én véleményem, mert úgysem leszel a titkos szeretőm...

40/F

2017. nov. 20. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
58%

Nekem kis melleim vannak, zavarnának az átütő mellbimbóm, szóval csak ezért hordok melltartót.

Minden elismerésem, hogy te fel mered vállalni és leszarod!


Bár ha feltetted ezt a kérdést, akkor minden bizonnyal nem szarod le eléggé...

2017. nov. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
36%

Már írom is a BTK. kiegészítést, visszamenőleg érvényes az elmúlt ezer évre...

Melltartó nélkül személyes formában egy természetes személy csak úgy léphet, végezhet egyéb más kommunikációs, szórakozási-, és egyéb hétköznapi- és nem hétköznapi interakciót


a) közterületen vagy egyéb, szocializálódás más formáit támogató, biztosító területen,

b) telekommunikációs csatornákon keresztül,


amennyiben mellbimbó eltávolító plasztikai beavatkozáson vett részt, nemtől, kortól, vallási meggyőződéstől, nemi identitástól függetlenül. Azon polgár (létező, valós személy) műtéti eljárás elvégzésének hiányában mégis közösségbe merészkedik, szociális kapcsolatok fenntartása, kezdeményezése vagy befejezése- illetve, magán vagy kényszer indíttatásból elkövetett egyéb cselekvést kezdeményez, végez, fenntart vagy fogad az a) és b) pontban említett helyeken, úgy közerkölcs megsértése vétségével vádolható a satöbbi paragrafus alapján...


Kicsit komolyabb hangvételűre véve a szót, engem valahogy nem szokott kizökkenteni az átlagos életvitelemből, ha észreveszem, hogy egy nő épp nem visel melltartót és esetlegesen a mellbimbói keményen állnak. Na bumm, nagy ügy.

Nem hiszem, hogy ezzel bárkinek is ártana, ráadásul ha ő így érzi jól magát, nem posztom beleugatni.


Én sem hordok melltartót soha, mégsem szól le senki, még munkahelyen, de uszodában sem... Nem is értem, miért lehet ez?



26/F

2017. nov. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:

Újra leírom a gyengébbek kedvéért. Idegenek még nem tettek megjegyzést, szerintem észre se veszi senki, hogy nem hordok melltartót, mert még soha nem bámulták meg feltűnően a melleimet.

Ha SZÓBA KERÜLT a téma ismerősökkel, barátnőkkel, akkor kaptam a beszólásokat. Hozzá kell tennem, a legtöbb nőismerősöm nagymellű és eléggé le vagyok nézve a hiányosságom miatt. A férfiak, akiket ismerek, a nagymellű nőket preferálják. Ezeknek az embereknek elképzelhetetlen, hogy én kis mellekkel is nyugodtan alszom éjszaka, és nem polcolom fel őket ujjnyi vastag push-up melltartóval, hogy legalább úgy látsszon, mintha lenne.

Nem az volt a kérdés, hogy "Miért szólnak be, ha átlátszó, kivágott felsőkben teszem közszemlére a mellbimbóimat?", ha egyeseknek esetleg nem sikerült megfelelően értelmezni.

2017. nov. 20. 19:19
 29/31 anonim ***** válasza:

Senki sem írta hogy áttetsző a ruhád vagy dekoltáltban mászkálsz.


Tessék, linkelek egy képet, hogy mi az, ami szerintem és a legtöbb ember szerint sok és közönséges:


[link]


Tessék, átütő mellbimbók lindsay lohan ruháján. Pedig egy bővebb póló van rajta.

2017. nov. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Ez egy tok atlagos 75/B-s mell kb. Nem kicsi. A legtobb fiatal vekony lanynak, aki nem szult (meg?) Annak ekkora van. Neked testkepzavarod van
2017. nov. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!