Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti "megengednétek" a párotoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti "megengednétek" a párotoknak?

Figyelt kérdés
Pár napja valahogy szóba került, h a párom kolléganői járnak salsa estekre és, h volt, h a páromat is hívták, de h nem is ért rá, meg nem is tudom még mit válaszolt. Én annyit kérdeztem a barátomtól, h "Miért, elmennél más nőkkel táncolgatni?". Ő annyit felelt, h hát miért ne, szórakozás és amúgy is egytől egyig csúnya, akkor sem akarna tőlük semmit se ha szingli lenne (A tipikus nyugi szöveg :D). Picit megdöbbentem ezen, mert a salsa egy elég "testi kontaktusos" tánc és hát bevallottam neki, h nekem nem esne jól, h mással ilyen módon táncikál. Persze nem volt ebből vita, semmi, csak beszéltünk róla. Viszont érdekelne, h ki mit gondol. Ti megsértődnétek ezen, ha a párotok elmenne más nőkkel "salsa estre"? Őszintén, nekem nem tetszene :/
2017. nov. 22. 11:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
9%
Miért te tudsz salsázni? Olyan dologról van szó, amit te nem tudsz megadni neki, hát majd megkapja mástól. Szerintem nincs ezzel semmi probléma.
2017. nov. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
25%
Miert nem mesz te is vele?
2017. nov. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
És ki mondta, h ő tud salsazni kedves 1. ? :)
2017. nov. 22. 11:14
 4/25 anonim ***** válasza:
22%
Menj vele te is! Nem árt a mozgás és ez egy jó közös progi. :)
2017. nov. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, h majd én elmegyek veled táncolni és erre, h “de ez céges dolog”. :) Amúgy még az elsőt megnyugtatnám, h ez olyan salsa est, h tanulnak salsazni, úgyh nem feltétlenül “salsa tudással” kell odamenni ;)
2017. nov. 22. 11:19
 6/25 A kérdező kommentje:
Az az érdekes, h én 1x említettem neki, h menjünk el egy ilyen társastáncos programra. Arra húzta a száját, h ő olyat nem szeret :D
2017. nov. 22. 11:20
 7/25 anonim ***** válasza:
41%

Menjetek együtt:)


Egyébként, válaszolva a kérdésedre, én nem "engedném" el. (Nyilván nem szabhatom meg, de szarul esne.)

És szerintem nem is menne el.

25N

2017. nov. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
15%
Túlreagálod szerintem.
2017. nov. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Nem osztozásból, de leírtam, h ezen még csak vitázni se vitáztunk, úgyh szerintem nem reagálok semmit se túl. Egy egyszerű kérdés, h kinek, h esne 😁
2017. nov. 22. 11:23
 10/25 A kérdező kommentje:

Amúgy köszönöm az eddigi válaszokat.


Őszintén, tudom, h személyfüggő, de számomra nem esne túl jól, h elmegy más nőkkel táncolni, miközben mi sehova sem járunk el szórakozni, mert hétvégére mindig fáradt :) Talán nekem ezért esne sz...rul :)

2017. nov. 22. 11:28
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!