Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti "megengednétek" a párotoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti "megengednétek" a párotoknak?

Figyelt kérdés
Pár napja valahogy szóba került, h a párom kolléganői járnak salsa estekre és, h volt, h a páromat is hívták, de h nem is ért rá, meg nem is tudom még mit válaszolt. Én annyit kérdeztem a barátomtól, h "Miért, elmennél más nőkkel táncolgatni?". Ő annyit felelt, h hát miért ne, szórakozás és amúgy is egytől egyig csúnya, akkor sem akarna tőlük semmit se ha szingli lenne (A tipikus nyugi szöveg :D). Picit megdöbbentem ezen, mert a salsa egy elég "testi kontaktusos" tánc és hát bevallottam neki, h nekem nem esne jól, h mással ilyen módon táncikál. Persze nem volt ebből vita, semmi, csak beszéltünk róla. Viszont érdekelne, h ki mit gondol. Ti megsértődnétek ezen, ha a párotok elmenne más nőkkel "salsa estre"? Őszintén, nekem nem tetszene :/
2017. nov. 22. 11:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
33%
Egyáltalán nem zavarna, miért kéne? Eszembe se jutna ezen problémázni. Számomra természetes dolog ellenkező neműekkel jóban lenni, a táncban pedig nincs semmi extra. Én tuti nem mennék ilyen helyre, nem érdekel a társastánc, de ha ő szeretne táncolni, akkor örülnék, hogy van kivel mennie.
2017. nov. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
22%
Figyelj, a "túlreagálod" nem sértés. Kérdeztél? Igen. Válaszoltam? Igen.A válaszomból egyértelmű, hogy én nem sértődnék meg. Most egyértelmű? Te viszont minek kérdezel, ha te magad már megsértődtél? Akkor mit számít más....
2017. nov. 22. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
50%
Komolyan annyira " bírom" az olyan hozzáállást, mint a tied: szubjektív, te magad már " döntöttél", de megkérdezed az akárkit, meg a bárkit, aki nincs a helyedben, hogy ő megsértődne- e? Ez gyatra önigazolás, csak szólok.
2017. nov. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
45%

Nem bízol annyira a párodban, ez szomorú. Az még szomorúbb, hogy ez nálatok nem úgy ,működik: hogy szeretnék táncolni én is salsát, de nem akarok más nőkkel, mert veled szeretnék.

Egy igazán kapcsolatban ez így menne. Vagyis a miénkbe igen...

2017. nov. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
48%
Én régen táncoltam, egyik volt táncpartneremmel kifejezetten jóban is maradtunk (10+ éve). Én emiatt nem bánnám, mert csak külső szemlélők képesek ezt így felfogni, hogy egy táncművészeti ágat csak akkor képes valaki szenvedéllyel űzni, ha meg akar dugni mindenkit, akihez hozzáér. Rengeteg meleg férfi táncol, női partnerrel, és ugyanúgy szenvedélyes a mozgásuk, mégsincs mögötte semmi. A tánc nem erről szól, csak te ezt nem vagy képes felfogni. Felőlem nyugodtan mehetne a párom, ha ez boldoggá tenné.
2017. nov. 22. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:

Én nem sértődtem be ezen, csak leírtam, h ez csak egy egyszerű kérdés volt :D amint látod, kedves nem tudom hányadik kérdező, aki azt beszéli, h “önigazolást” szeretnék, most is láthatod, h mennyien írták, h ebben nincs semmi, miért ne mehetne el... És állítok ebből? Magyarázom a magam igazát? Nem :D De még így is a saját vélemenyemen vagyok, nem változtatom meg csak azért mert többen azt mondták, h ez nem gond. ;) Úgyh nyugi, nem kell a provokálódás, én sem úgy szántam azt a kommentáromat.

Az meg, h ki milyen kérdést tesz fel, nem mindegy? Mindenki a saját akaratából válaszolja meg :) Nem kötelező 😁

2017. nov. 22. 12:10
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Épp azt teszed, és elég gyengén. Tudod mi a helyzet? Ha te már megsértődtél a párosra, szíved joga. De ha megkérdezel és én azt válaszolom, hogy én nem sértődnék meg, akkor csak az önigazolni vágyók sértőnek meg, hogy én nem úgy gondolom...
2017. nov. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
0%
...mint te. Ezért írtam, amit írtam.
2017. nov. 22. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Nem fogok vitatkozni, mert nincs értelme ha nem értjük egymást, de szuper, h gondolatolvasó vagy! :) További szép napot Neked.
2017. nov. 22. 13:26
 20/25 anonim ***** válasza:
0%

Én sem vitatkozni szeretnék, de mivel megszólíttatam, és úgy gondolom félreértettél, muszáj volt kifejtenem.

Neked is szép napot! 😀

2017. nov. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!