Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti "megengednétek" a párotoknak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti "megengednétek" a párotoknak?

Figyelt kérdés
Pár napja valahogy szóba került, h a párom kolléganői járnak salsa estekre és, h volt, h a páromat is hívták, de h nem is ért rá, meg nem is tudom még mit válaszolt. Én annyit kérdeztem a barátomtól, h "Miért, elmennél más nőkkel táncolgatni?". Ő annyit felelt, h hát miért ne, szórakozás és amúgy is egytől egyig csúnya, akkor sem akarna tőlük semmit se ha szingli lenne (A tipikus nyugi szöveg :D). Picit megdöbbentem ezen, mert a salsa egy elég "testi kontaktusos" tánc és hát bevallottam neki, h nekem nem esne jól, h mással ilyen módon táncikál. Persze nem volt ebből vita, semmi, csak beszéltünk róla. Viszont érdekelne, h ki mit gondol. Ti megsértődnétek ezen, ha a párotok elmenne más nőkkel "salsa estre"? Őszintén, nekem nem tetszene :/
2017. nov. 22. 11:00
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem itt mindenki lelki és érzelmi nyomorék. Akkor én is elmegyek bulizni este, de ha a párom szól, hogy jönne, akkor megkérem, hogy ne. De ha meg ezt kiírom kérdésnek, én lennék rögtön a világ ribije, hogy mit takargatok előle, és miért nem jöhet velem. Én nem akadnék ki a salsa esten, de ez elég fura, hogy miért pattint le ilyen határozottan téged, és miért érdekli hirtelen, ha veled korábban nem érdekelte. Aki szerint meg ez normális, annál nagy baj van a fejben :D Nekem a párom első gondolata, hogy megoszt velem valamit, legyen az akár egy tábla csoki, a túlórapénze (egyből azzal jön, hogy menjünk el együtt valahova, ha van kedvem), és szerintem ilyen estekre is csak velem menne, vagy ha én akarnék menni, biztos megkérdezné, hogy jöhet-e velem. Nem erőszakoskodik semmivel, de jól esik, hogy elsőként rám gondol mindenben. Valaki szerint biztos ez sem normális. Szerintem beszéld meg vele, ha meg mindenképp elmegy, találj ki valamit magadnak te is amire eljársz és amivel felbosszantod. :D Amúgy én csodálkozom, konkrétan egy férfit sem ismerek, aki boldogan eljárna így táncikálni, mindegyik utálja:DD
2017. nov. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 A kérdező kommentje:
21!!! Koszonom! Valaki megertette, h nekem nem azzal van gondom, h masokkal el “mer” menni szorakozni, hanem h olyan helyre, amit azelott nekem elutasitott: “nem erdekli a tarsastanc”.
2017. nov. 22. 14:00
 23/25 A kérdező kommentje:
20. Boritsunk ra fatylat. Szerintem felreertettuk egymas mondanivalojat :) Nem arrol van szo, h mas velemenyre akarok adni, csak erdekel mas h van ezzel, h esetleg velem e van baj. Ahogy a 21.irta: Nem ott van a baj, h elmegy masokkal, hanem h velem nem akart elmenni, de masoknak ugrik :)
2017. nov. 22. 14:01
 24/25 anonim ***** válasza:
100%

Tuti nem mennék el ha lenne párom. Szerintem is a tánc, testi kontaktus, stb, nem annyira illendő ha már van párod. Ha singli vagy akkor oké.

F35

2017. nov. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszene, rosszul esne. Bár szerencsére a párom nem csinál ilyet, mert (értelmes ember lévén) FELFOGJA, hogy fordított esetben ez neki is nagyon rosszul esne, így tekintettel van rám és én is rá.

Vagy akkor fordítsd meg a dolgokat: mondd meg, hogy te is elmész salsa estekre, csak egy másik helyre. Majd meglátjuk tetszik-e neki, hogy idegen pasikkal kerülsz testi komtaktusba.

2017. nov. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!