Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy minden...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak, hogy minden drágább sport/luxusautó anyósülésén mindig egy csinos, szép nő szokott ülni?

Figyelt kérdés
Direkt szoktam figyelni a buszból az elhaladó autókat és egy "egyszerű" tizeniksz milliós 5-ös BMW-től kezdve a huszoniksz milliós Mercedes SUV-n át egészen a méregdrága Porche/AMG-kel bezárólag ezen autók jobb egyjében mindig dögös csajt szoktam látni. Komolyan ennyire státszszimbólum egy nő egy drága kocsival kéz a kézben jár vagy ezek a nők nem bírnak létezni ilyen polgárpukkasztás nélkül, hogyha már maguk nem tudtak fényes karriert csinálni, akkor legalább egy pénzes alfahím társaságában pózolgasson, mint egy Kardashian csemete?

2017. nov. 24. 18:46
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#10: Logikus, hogy nem, persze az ő esetükben sem kizárható, de azokat a csajokat mondjuk nem is irigylem.
2017. nov. 24. 20:04
 12/18 anonim ***** válasza:

kérdező nézd más szemszögből a dolgot. A nő nem a faszi hitelkártyáját sz_pja :DDDD


10 voltam.

2017. nov. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Szerintem te direkt ezeket veszed csak észre. A nőmentes autók már fel sem tűnnek. Amúgy ha 5-6 ilyet látsz, már úgy érzed, mindegyik ilyen és fel sem tűnik a másik 15 ahol nincs nő.

És te amúgy miért azzal töltöd az idődet, hogy az ilyen autókat stírölöd? Savanyú a szőlő? Én nőként fel sem pillantok az ilyenekre mert nem érdekelnek az autók. Egyáltalán, miért értékeled polgárpukkasztásnak az ilyen autót? Kit érdekel, kinek milyen az autója? Saját életed nincs? Csak úgy kérdem.

2017. nov. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Missi_Key ***** válasza:
75%

tudod te mennyibe kerül hogy egy nő szép legyen??


azért látsz minden gazdag pasi mellett szép nőt, mert nekik van pénzük naponta fodrászhoz küldeni az "asszonyt"...még mondjuk egy kis költségvetésű házaspárnál, a nő inkább a gyerekre/pasira/házra költi a kozmetikus/plasztika/fodrász árát.

2017. nov. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Csupán merő véletlen, az élet egyfajta furcsa és megmagyarázhatatlan fintora.
2017. nov. 25. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert az ilyen autók vezetőinek ált. ilyen IQ nuku, de feszestestű dús hajú cicuskára van igénye, az IQ nuku cicuskáknak meg eltartóra, pénzre meg a legújabb Gucci táskára. Kereslet és kínálat találkozik. Ha nem lenne rájuk kereslet, nem ők ülnének ott.
2017. dec. 7. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Ahol úgy néz ki van lóvé oda rajzanak a ribbancok.Mi ebben a csoda?
2017. dec. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Médiapszichológia? Marketingstratégia? Tömegpszichológia? Ezeket elolvadod, szerintem megtudod.
2018. szept. 23. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!