Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak nekem van kisebbségi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem van kisebbségi komplexusom mert vékony vagyok?

Figyelt kérdés

Nem az a csúnyán sovány, hanem csak mérsékelten. A nőies arányok megvannak ugy is hogy nincs nagy mellem. De kicsit rossz érzés az hogy a pasik akik eddig láttak meztelenül mondták hogy nagyon vékony vagyok meg hizni kéne 10-20 kilót. De ezt nagyon sokan mondtak mar. De a fenekemet meg szeretik ott nem vagyok zsirtalan.

18L


2017. nov. 25. 12:11
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
92%

Tökéletesen illik rám is, amit leírtál, de.... nem fogok mások kedvéért hízni!

Nem akarok lihegni 1 emeletnyi lépcsőzés után, ahogy a kövér emberek szoktak, és köszönöm, de a lábamnak tökéletesen megfelel ez a súly, amit cipel.


Ráadásul a barátomnak így tetszem ahogy vagyok, nem akar megváltoztatni, tökéletesnek lát.

Meg kell találnod neked is, aki úgy szeret ahogy vagy, és nem elképzelt ideálokat akar rajtad megvalósítani. 25N

2017. nov. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
27%
11. Már ne is haragudj, de ez ugyanolan hü.lye duma, mint mikor egy dagadék írja ugyeanezt. Hogy így érzi jól magát, senki kedvéért nem változik meg blablabla. érdekes, olyankor a bálnák mindig le vannak oltva. Pedig a kóros soványság is ugyanolyan beteges mint a kóros elhízás, és még csúnya is.
2017. nov. 25. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Nem hogy örülnél neki.


Szédülsz?

Elájulsz?

Gyengének, erőtlennek érzed magad?


Ha mindegyikre nem a válasz, akkor nem kell híznod. :)


22/N

2017. nov. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
2017. nov. 25. 16:10
 15/17 anonim ***** válasza:
Ezzel a képpel mi volt a célod? Hát persze hogy így nézel ki. :DD Erre senki se mondaná, hogy kell rá plusz 20 kiló, pláne nem mindenki.
2017. nov. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon hasonlo az alakom. Talan annyi hogy halványan latszik a bordám.
2017. nov. 25. 16:17
 17/17 anonim ***** válasza:
Ha a képen látható lány hízna 20kg-ot, hát...szerintem semmilyen tekintetben nem válna az előnyére. Amúgy ez egy normál alkatú fiatal nő.
2017. nov. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!