Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolat szempontjából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat szempontjából egyilyen mellű csaj szóbajöhet?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg egy pici szilikoncicis verziója inkább lenne vonzó számotokra?


Ilyen mellnél is elítélitek a szilikont?


[link]


2017. nov. 25. 15:19
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy meg nagyon buta vagy, ha azt hiszed, hogy a melleken múlik egy párkapcsolat "sikere".
2017. nov. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
87%

Mi a baj?


Egy nekem szép arcú és vonzó alkatú nőnél lehet akár 2 bimbó is a semmi közepén. Volt már rá példa, pl életem eddigi legnagyobb szerelménél is. Szeretem a nagy csöcsöket is, persze, de ha másban "kompenzál", akkor nem érdekel annyira.


Sokan azt néztem csak azért vannak kevésbé szép arcú, testesebb (de még nem kövér) csajjal, mert nagy a melle. Hát oké... Nem értem ezeket, de szerintem az arc és a testalkat sokkal előbbre van a ciciknél.


A képen lévő csaj is olyan, hogy mert nekem szép arca és jó alakja van, nem érdekel a melle mérete. Aranyos, édes, cuki nő jó testtel. Részemről nem kell rá szilikon.

2017. nov. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
23%
Ez nagyon randa volt jó hogy megcsinaltattad
2017. nov. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
87%

Nem ítélek el én senkit. De jobban szeretem, ha a barátnőm húsvér nő, és nem félig műanyag.

A mellékelt képen levő hölgy melle meg kifejezetten vonzó.

2017. nov. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 A kérdező kommentje:

Párkapcsolat szempontjából nagyon fontos a kölcsönös szexuális vonzalom.


A lábam között lévő lyuk miatt sokan megdugnának egyszer vagy többször, tök mindegy, hogy vonzónak talál e vagy sem, még mindig jobb nekik, mint maguknak kiverni.


Viszont párkapcsolatba csak az megy bele, aki el tudja képzelni, hogy az én melleimet nézze és fogja akár egy életen át. Ezért helyeztem a párkapcsolatra a hangsúlyt, viszont így is írtak páran olyat is, hogy nekik mindegy, csak dugjunk mán. Ez a rész nem érdekelt.

2017. nov. 25. 15:56
 16/32 anonim válasza:
87%

"Párkapcsolat szempontjából egyilyen mellű csaj szóbajöhet?" Igen.


"Vagy esetleg egy pici szilikoncicis verziója inkább lenne vonzó számotokra?" Nem, nekem a szilikon egyáltalán nem vonzó, sőt, kifejezetten taszító.


"Ilyen mellnél is elítélitek a szilikont?" Igen.

2017. nov. 25. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
66%

Azt mondod ennél is kisebb volt? Az se baj. Ehhez az alkathoz teljesen jól áll. Persze csak ha a lánynak nincs miatta kisebbrendűségi érzése. Ha volt, de az "A"-s mérettel megoldódott, akkor megérte megcsináltatni.

De szívesen megnézném privátban az előtte utána képet 😉

2017. nov. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
27%

"Párkapcsolat szempontjából nagyon fontos a kölcsönös szexuális vonzalom."


De hát pont erről beszéltünk. Ha szerelmes vagy párkapcsolatban, akkor a szexuális vonzalom nem azon fog múlni, hogy mekkorák a csöcseid. A Te nézeteid szerint akkor már 40-50 év felett már nem lennének párkapcsolatok, mert olyankor már nem sok vonzó feszes test van, valljuk be. Buta vagy, mint a tök.

2017. nov. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 A kérdező kommentje:

50 éves embereknek is pont ugyanolyan fontos a külső és a szexuális vonzalom.


Senki nem fog számára taszító külsejű emberhez vonzódni, akkor sem, ha szereti.


Nagyot fogsz koppanni, ha azt hiszed, idősebb korodra aztán akárhogy kinézhetsz, már senkit sem érdekel.


Egyébkébt az ízlés alakul, ahogy túl fiatalnak látod a tiniket, ugyanúgy látod majd túl fiatalnak a huszonévesek testét 50es korodra. Persze csak akkor, ha nem csúszott valami félre nálad személyiségfejlődés terén.


Azért az nem semmi, hogy aki kis mellekre bukik, annak az ilyen, szinte teljesen lapos, férfias mell is tetszik.

2017. nov. 25. 16:08
 20/32 anonim ***** válasza:
Bármilyen mellű lehet. Nem ezen fog múlni. A kitömöttet én nem szeretem, de még azon se múlna.
2017. nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!