Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolat szempontjából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat szempontjából egyilyen mellű csaj szóbajöhet?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg egy pici szilikoncicis verziója inkább lenne vonzó számotokra?


Ilyen mellnél is elítélitek a szilikont?


[link]


2017. nov. 25. 15:19
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
56%
Nekem aztán tök mindegy mit csinálsz. De lehet pont az lett volna beléd szerelmes, meg tartott volna vonzónak, akinek a kis mell tetszik, a szilikont meg undorítónak tartja. Amint látod itt is megoszlanak a vélemények. Szóval ja, lehet többen megba sznak majd, de hogy csak emiatt több komoly párkapcsolatod nem lesz, az is biztos.
2017. nov. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 A legrosszabb ***** válasza:
0%
Általában a férfiaktól is elvárjátok a 22 centis dákót, szóval ne hisztizzetek, ha sok férfinak nem jönnek be a vasalódeszkák.
2017. nov. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
A kis mell nem zavarna, ha komplexusos miatta, az igen.
2017. nov. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Ennél azért picivel nagyobb melleim vannak, viszont az eddigi barátaim mind azt mondták, hogy szépek. Nem kattogok a melleim nagyságán, sőt! Volt, hogy viccelődtem a párommal, hogy elmegyek megcsináltatom őket. Akkor tisztára elkomorodott és közölte velem, hogy úgy kevésbé leszek számára vonzó.

Volt idő (pl. ott 17-20 éves koromban) amikor folyton azt hallottam, hogy csak a nagy mellű lányok lesznek sikeresek a férfiaknál, mert senki nem akar egy deszkát..

Nos..szerintem egy férfi nagyjából el tudja képzelni, hogy kb milyen melleim lehetnek..igy ránézésre. Szóval szerintem egy barátom sem lepődött meg amikor lekerültek a ruhák. Aki pedig mindenféleképpen nagy mellekre vágyik, az nyilván nem fog összejönni velem. Van akinek ez tetszik, van akinek pedig más. Az emberek eltérő izlésűek, nem lehet mindenkinek megfelelni.

Lehet, hogy most egy csomó férfi úgy gondolja, hogy jobb lett volna ha nem csináltatod meg, mert van akinek ez jön be.


Azzal viszont egyetértek, hogy ha Te Kérdező, rosszul érezted magad a melleid miatt és úgy érezted, hogy nincs elég önbizalmad, akkor jól döntöttél. Fontos, hogy az ember jól érezze magát a bőrében.

2017. nov. 25. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
UI: amúgy én nem várom el a 22 cm-t.
2017. nov. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Egy ilyen mellü bármikor. Müanyaggal kitömött a fenének sem kellene. (Neked egy kisfarku vagy egy müanyagdarabbal megstoppolt farku kellene párnak?)
2017. nov. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 A kérdező kommentje:

Ha már kérdés, én biztosan szakítanék egy kisfarkúval(12 alatt).


Egyszer már volt szerencsém egy mutatóujjnyi mérethez, se a komolexust, se az érzést nem kívánom senkinek.


Rossz neki, értem én, változtatni sem tud nagyon rajta, de nem tudnék vele kapcsolatot fenntartani. Ugyanígy túl alacsony emberrel sem fogok soha együttlenni.


Nem tudom, milyen módszerek vannak pénisznövelésre, de ha megoldja a tudomány, hogy ne kelljen idegen testből pótolni a plusszt, akkor simán összejönnék ilyen férfival, amíg a kisfarkúval nem.


Pl úgy képzelem, hogy beültetnek valami extra kelléket az ágyékába, ami erekciókór kinyom még 3-5 centi kemény részt a testéből(testen belül persze) és érzem, ahogy lüktet az is, látszatra ugyanolyan, érzésre ugyanolyan, vagy nagyon hasonló, akkor is simán beleférne.


Mindjárt begooglezom ezt a pénisznövelősdit.


Toldást műanyagból nem tudnék elfogadni, testen belüli akármivel nincs semmi bajom. Ugyanúgy a hialuronsavas ajkakat sem tartom műnek és a ráncfeltöltéses arctól sem írtózom.


Szerintem is jobb a valódi, de a 12 centi alatti pénisznél kevés dolog nagyobb szívás..


Nem az orgazmus miatt. Egyszerűen jó érezni, hogy a párom bennem van, lüktet, él, összekapcsolódtunk. Orgazmust magamnak is tudok okozni, de ez az érzès sokkal többet ér az orgazmusnál. Egy ölelés nem azonos vele.

2017. nov. 25. 20:57
 28/32 A kérdező kommentje:
Begoogleztam, nincs ilyen módszer, ami van, olyan rizikós, hogy még menő orvos sem vállalja. Péniszvastagítás van, azok jól néztek ki.
2017. nov. 25. 21:21
 29/32 anonim ***** válasza:
60%

Majd találkozol olyannal, aki azt fogja mondani, hogy neki műmellű csaj nem kell, mert a természetesség hive.

Igy ahogy Te visszautasitod a kis farokkal rendelkező férfiakat, igy téged is elutasithat majd valaki a műcickók miatt. Mindenki más :)


Az viszont érdekes az irományodban, hogy elég nagy elvárásaid vannak a férfiak terén ahogy elnézem, viszont ez egy műcickós csajtól elég vicces.


Amúgy attól, hogy a testeden belül van a cucc nem jelent semmit, mert érezhető. Már egy tapintásnál érezni, hogy valami mű van benned.

2017. nov. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
70%
27. Hát ezen jót nevettem. Ahhoz képest, hogy egy szutyok mellnélküli nő vagy, vannak ám igények! :DD Ja de most biztos megnőtt az egod, hogy berakattál két szilikon sz.art! Akkor inkább már egy guminő, mint te. :DD Neked se lesz hosszú távú normális kapcsolatod az életben!
2017. nov. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!