Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolat szempontjából...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolat szempontjából egyilyen mellű csaj szóbajöhet?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg egy pici szilikoncicis verziója inkább lenne vonzó számotokra?


Ilyen mellnél is elítélitek a szilikont?


[link]


2017. nov. 25. 15:19
1 2 3 4
 31/32 A kérdező kommentje:

Na látom máris jönnek a valódi, negatív kommentek a mellnélküli nőkről. Ez az általános reakció, hacsak nem akar valaki megdugni, a legtöbb álbátorítás kamu. Mikor ott van az ember és bizony nincs mit megmarkolni, csak egy mellbimbó a többség kellemetlenül érzi magát és nem tud mit kezdeni a helyzettel.


Amúgy egyáltalán nem érezni, ilyet csak az mond, aki az életben nem fogott szilikonmellett. Tudom, mert a barátnőim is összehasonlították, még az is meglepődött, aki lenézi az ilyesmi, én is(régen volt nagyobb mellem) sőt egy férfival is voltam már, aki észre sem vette, utólag szóltam neki, akkor bezzeg érdekelte és ja tényleg kicsit más szöveggel vizsgálta. Persze az első pár alkalommal fel sem tűnt neki:)


Szóval ennyit erről.


Azt gondoltam, hogy pár embernek nem lesz szimpatikus a dolog, hisz itt sokan a sminket meg a szájfeltöltést meg bármilyen szépítő eljárást elleneznek, de kaptam olyan reakciókat is, amilyenre vágytam. Hogy inkább a szilikon, mint egy ilyen mell.


Én is így gondolom. Ha valaki elutasít miatta nem fog érdekelni, joga van hozzá, ahogy ahhoz is, hogy a korábbi lapos mellkasom miatt ne èrdekeljem. Nem megyek a falnak ezèrt, biztosan korábban is zártak már ki több okból, magasság, súly, hajszín miatt.


Nekem tetszik a mellem, jól érzem magam vele, de érdekes érzés, hogy megváltozott a testem, mikor megláttam a csaj képét egyből az ugrott be, hogy "jajj szegény, az én mellem is ilyen" aztán persze már régóta nem ez a helyzet.


Linkelek egy képet, mire hasonlítok most.

2017. nov. 26. 08:16
 32/32 A kérdező kommentje:

[link]


Linkelni nem tudok, de itt az 1026os eléggé hasonlít rám, mindkét állapotban.

2017. nov. 26. 08:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!