Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Főznél a párodra? Elvárod,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főznél a párodra? Elvárod, hogy ő is főzzön rád?

Figyelt kérdés
2017. nov. 25. 15:23
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
66%
Nem és nem.
2017. nov. 25. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Van időm, akkor össze dobok valamit vacsira, amit mind ketten szeretünk. A főzés, egyikünk részéről sem volt elvárás soha.
2017. nov. 25. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Igen és nem.

Illetve nem igazán értek egyet a kérdés megfogalmazásával. Nem a páromra főzök, hanem kettőnkre, mert alap dolog, hogy enni kell. Nekem ez nem egy különleges dolog, amit jajj de romi ha megteszek a páromért, alap dolog, hogy eszünk. Az "elvárás" szó taszít a kapcsolatban, és nem is gondolkoztam sosem úgy, hogy "hát én ezt megtettem érte, akkor ő is ugyan ezt tegye meg értem". A lényeg a kölcsönösség, én is belerakok valamit, ő is belerak valamit. Nálunk nem úgy működik, hogy na tegnap én főztem rá, ezért ma ő főzzön rám. Főzök rá szivesen, "cserébe" ő is megtesz értem ezer másik dolgot. Annyi a lényeg, hogy mindenki tegyen bele valamit. Ha nem egy konyhatündér, de mást szivesen megcsinál, akkor csinálja azt.

De a gyakorlatban nálunk úgy néz ki, hogy az főz, aki jobban ráér, vagy kevésbé fáradt. Mindketten szeretünk főzni, általában együtt csináljuk. De egyikőnk sem várja el ezt a másiktól.

2017. nov. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
56%
sztem elég alap, h gondoskodjunk egymásról.
2017. nov. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
53%
#5: nem vetted észre az idézetben a szerintemet vagy nem akartad észrevenni? Ha ő úgy érzi, akkor te kútba is ugorhatsz.
2017. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
61%
Igen mert szeretek főzni és enni, nekem gáz más fiúktól hallani, hogy szeret enni,de nem képes főzni->részbe így lett egyik hobbim a főzés és nem várnám el a lánytól mert előző kapcsolatomba megtanultam, hogy ezt eröltetni csak kárt okoz
2017. nov. 25. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A legrosszabb ***** válasza:
33%

"Főznél a párodra?"


Mivel magamra főzök, így alapvetően ő is ehet belőle, ha akar, viszont kimondottan neki nem főznék külön. Ha őfelségének extra kívánságai vannak kaja terén, akkor valósítsa meg maga, ne engem ugráltasson.


"Elvárod, hogy ő is főzzön rád?"


Senkitől nem várom el, nincs szándékomban hálálkodni egy nyamvadt ebédért, na meg éveken keresztül hallgatni egyszeri jótett után, hogy "pedig én főztem rád kétfélét mindennap".

2017. nov. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Főzök, amugy is szeretek főzni es alapbol gondoskodo tipus vagyok, ez van :-)


Ő legalabb ertekeli :-)

2017. nov. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Magamra szoktam főzni, ha akar akkor ehet belőle, de kimondottan rá nem fogok főzni. Nem várom el senkitől, hogy főzzön rám. Felnőtt, önellátó ember vagyok, megoldom magam az étkezéseimet.
2017. nov. 25. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Igen.

Nem várom el.

F.

2017. nov. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!