Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A mai fiatal lányok-nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai fiatal lányok-nők jelentős része miért nem tud főzni?

Figyelt kérdés
2017. nov. 25. 16:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 A kérdező kommentje:

"Mit követeltem? Körülírtam a főzést folyamatát számomra."


Azt a szót ismered hogy kompromisszum? Tudod a kapcsolatokban az gyakori.


Kivéve ha te egy sárkány vagy aki csak sárkánykodik és tombol és minden úgy van ahogy ő akarja.

2017. nov. 25. 16:45
 22/79 anonim ***** válasza:
81%

Én harminc feletti feleség vagyok, és nagyon érdekelne, hogy melyik korosztály ez, akik ennyire nem akarnak főzni?

Én főiskolás koromban, mikor még szüleimmel laktam, de már tudtam, hogy hamarosan el fogok költözni, akkor kezdtem el a húslevessel, pizzával, palacsintával, sült hússal a főzést.

Illetve 16 évesen volt egy pasim, aki imádta a rántott sajtot, így neki csináltam azt, ez volt életem elsője.

A környezetemben mindenki főz, ők huszonsok és harmincpár évesek, élettársi vagy házastársi kapcsolatban vannak. Főznek. Többet, mint én, pedig én is heti 7 napból 4-5 nap biztos, hogy főzök. Alig tudom elhinni, hogy valóságos, amit írtok. Anyagilag is jobban jön ki az ember, ha főz, egészségesebb is, tudod, mit van benne, tudod a család szája íze szerint készíteni az ételt,

2017. nov. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 A kérdező kommentje:

"Bocs, de jól keresek és programokat is ki tudok találni, bocika.

Ahol mindkét fél dolgozik, ott közösen kell végezni a házimunkát."



Ne bocikázz, nem vagyok a pasid!!!


Egyetértek, közösen kell végezni a házimunkát egy ilyen kapcsolatban. Egy szóval se írtam hogy a nő főzzön a pasi meg elég ha döglik az ágyban.


Csakhogy a mai nők jelentős része úgy gondolja hogy a házimunka = modern rabszolga cselédelés és csinálják mások, vagy a bejárónő vagy a pasika.

2017. nov. 25. 16:47
 24/79 Lazy Lover ***** válasza:
0%
mert nem akarnak majd rendelnek a futártól.. vagy a férfi dolga a főzés! duma megy
2017. nov. 25. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 anonim ***** válasza:
89%

"Azt a szót ismered hogy kompromisszum? Tudod a kapcsolatokban az gyakori."


Bizony. De én nem fogok főzni, mert felesleges. Komolyan mondom. Szar lesz az íze, kidobom a felét, a felhasználatlan szarok megrohadnak. Rendelésnél csak azt veszem meg, mit valóban elfogyasztok, nem pazarlom a pénzt és az ételt. Ugyanígy az sem érdekel, ha a pasim nem akar főzni. Nem várok el olyat, amit én sem adok.

2017. nov. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 anonim ***** válasza:
93%

"Egyetértek, közösen kell végezni a házimunkát egy ilyen kapcsolatban."


Ezzel egyetértek.

TUdok főzni, a párom is tud. Mindketten szoktunk is. Ezzel nincs baj. Akkor nem főznék, ha egyoldalú elvárás lenne.


42N

2017. nov. 25. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 A kérdező kommentje:

"Én harminc feletti feleség vagyok, és nagyon érdekelne, hogy melyik korosztály ez, akik ennyire nem akarnak főzni?"


A mai tizen huszonéves generáció az amelyik nem akar, nem tud, sikítva menekül a gőzölgő konyha elől.


Volt olyan lány, akivel randiztam, próbált "megetetetni", ami azt jelentette hogy egy konverzet feltett a gázra főni tésztával.


Ennyi várható el sok mai fiatal nőtől.


Ja amúgy én szeretek főzni, nem azért tombolok mert a nőtől várnám el a mannát, csak nevetséges ez az egész.

2017. nov. 25. 16:52
 28/79 anonim ***** válasza:
80%

Régen az anyák megtanították a lányaikat főzni, de ez már nagyon régen volt. Miért? Mert a mai tizen éves lányok mire délután hulla fáradtan haza esnek a középiskolából és nekiállnak tanulni, jó ha este tízre végeznek. Ott vannak a külön órák, edzések, sport kör, zene óra stb. A hétvégén meg végre kialudhatják magukat. Az anyák többsége nem fogja be őket és jogosan. Vagy ez alapján a fiúkat is be lehetne.


Engem sem tanított meg anyám, magamtól tanultam amikor külön költöztem. Sőt, mondok valami megrázót: az anyám is akkor tanult meg főzni amikor férjhez ment és első rangúan főz! Igaz, ő még 20 évesen ment férjhez mint akkoriban a nők többsége, tehát akkor tanult meg. Szerintem mindenki ráér akkor amikor úgy hozza az élet, nem nagy ördöngösség. Akinek persze van ilyen irányú érdeklődése, annak meg hajrá!


Amúgy meg sok nő azért áll ilyen ellenségesen a főzéshez, mert úgy gondolja, hogy ha ő is és a pasija is nyolc órában aktákat tologat egy multi cégnél, akkor nem csak az ő dolga a házi munka meg a főzés. És a legtöbbünk azt látta, hogy anyánk akkor is megcsinálta 8 óra munka után ha apánk a kisujját sem mozdította. És ebből mi nők nem kérünk. Én zokszó nélkül megfőzök a fizikai munkát végző páromnak. És ő hétvégenként ugyanilyen lelkesen sokszor meglep azzal, hogy ő főz nekem, vagy közli hogy most pihenni fogok és inkább rendelünk. Mert így is lehet.

2017. nov. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim ***** válasza:
0%
Az itt hörgő csajok pislognának, amikor a párjuk (már akinek van ugye) azt válaszolná a követelőzéseikre, hogy minek, felesleges :)
2017. nov. 25. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 A kérdező kommentje:

"Bizony. De én nem fogok főzni, mert felesleges. Komolyan mondom. Szar lesz az íze, kidobom a felét, a felhasználatlan szarok megrohadnak."


Szerintem meg nyaralni felesleges, meg drága ruhákat venni, meg étteremben feszíteni, meg AUDI autót vásárolni.


Mit szólsz?

2017. nov. 25. 16:55
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!